Neužmirštami įspūdžiai iš festivalio ,,Muzika kviečia kiekvieną“

2016-01-22
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos styginių ansamblis kartu su savo vadove Violeta Gaubytė (antroje eilėje trečia iš kairės) ir Klaipėdos kamerinio orkestro vadovu, garsiu violančelininku Mindaugu Bačkumi (antroje eilėje antras iš kairės)
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pučiamųjų instrumentų ansamblis ,,Padūkėliai“ festivalyje muzikavo kartu su džiazo virtuozu Danieliumi Praspaliausku (pirmas iš kairės)


       Pasisėmę pačių gražiausių emocijų, įkvėpti kūrybai ir mokslui, sausio 16-ą iš Klaipėdos koncertų salėje vykusio vaikų ir jaunimo festivalio ,,Muzika kviečia kiekvieną“ sugrįžo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos styginių ansamblis (vad. Violeta Gaubytė) ir pučiamųjų instrumentų ansamblis ,,Padūkėliai“ (vad. Artūras Urniežius)

       Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija, pasitelkusi į pagalbą žinomus menininkus ir scenos partnerius, 2015 m. lapkričio – 2016 m. sausio mėnesiais organizavo vaikų ir jaunimo festivalį ,,Muzika kviečia kiekvieną“. Projektas sujungė Vakarų Lietuvos regiono muzikos ir meno mokyklų gabiausius, talentingiausius mokinius ir meno kolektyvus. Festivalis buvo rengiamas 2 etapais, kurių pirmame vyko regioninės atrankos, o antrame- baigiamasis festivalio koncertas Klaipėdos koncertų salėje. Profesionalių pedagogų komanda iš Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos lankėsi visose Vakarų Lietuvos regiono muzikos ir meno mokyklose, kur išklausė daugybės mokinių ir meno kolektyvų festivaliui parengtas programas. Patys geriausieji buvo atrinkti ir pakviesti dalyvauti  baigiamajame festivalio koncerte. Vaikai ir jaunimas turėjo unikalią galimybę atlikti kūrinius kartu su muzikos grandais, tokiais kaip Justas Dvarionas, Asta Krikščiūnaitė, Mindaugas Bačkus, Danielius Praspaliauskas, Steponas Januška.

       Štai plungiškiai stygininkai turėjo progos muzikuoti kartu su Klaipėdos kamerinio orkestro vadovu, garsiu violančelininku Mindaugu Bačkumi, o pučiamųjų instrumentų ansamblis ,,Padūkėliai“ grojo kartu su džiazo virtuozu Danieliumi Praspaliausku. Ši neeilinė muzikos šventė koncertavusiems vaikams suteikė galimybę ne tik koncertuoti, bet ir pasigėrėti kitų mokyklų talentingiausių mokinių parengtomis koncertinėmis programomis, paliko jaudinančius įspūdžius ir dovanojo įkvėpimą siekti muzikos aukštumų.

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.