Moksleivių krepšinio lygoje sėkmingai rungtyniauja Plungės SRC komandos

2017-03-08
 2001 m. gim. mergaičių krepšinio komanda
2005 m. gim. mergaičių krepšinio komanda
2003-2005 m. gim. berniukų krepšinio komandos
2002-2003 m. gim. mergaičių krepšinio komanda
1999 m. gim. vaikinų krepšinio komanda Plungės SRC-Žemaitukai
Plungės SRC 2001 m. gim. vaikinų krepšinio komanda 

 

       Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje sėkmingai rungtyniauja devynios Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšinio komandos. Daugelyje šios lygos čempionatų jau baigėsi reguliarusis sezonas ir prasidėjo atkrintamųjų varžybų etapas. Susipažinkime su kiekviena komanda iš arčiau.

       Moksleivių lygoje rungtyniauja trys mergaičių komandos. 2005 m. gim. mergaičių komanda, kurią treniruoja Edita Lapienė, dalyvauja krepšinio čempionate „Pirmasis iššūkis“. Tai pirmasis krepšinio čempionatas, nuo kurio savo karjerą pradeda visi Lietuvos krepšininkai ir krepšininkės. Jaunosios plungiškės reguliariojo sezono metu rungtyniavo A pogrupyje ir čia tarp penkių komandų užėmė antrą vietą: iš aštuonerių žaistų rungtynių šešias laimėjo ir tik du kartus pralaimėjo. Užimta antra vieta pogrupyje leido komandai patekti į antrą etapą, kuriame Plungės krepšininkės žaidžia su kitų pogrupių pajėgiausiomis komandomis iš Vilniaus, Utenos, Kauno, Marijampolės, Ukmergės ir kt. Jeigu Plungės komandai pavyks tarp aštuonių komandų, rungtyniaujančių II etapo F pogrupyje, užimti 1-4 vietą, tai ji pateks į trečiąjį etapą, kuriame komandos jau kovos dėl patekimo į finalinį ketvertą. Šiuo metu Plungės komanda po šešerių sužaistų  rungtynių užima penktą vietą. Komanda tikisi, kad, sužaidusi likusias rungtynes, ji pateks į ketvertuką, kuris keliaus į III etapą.

       „Pirmojo iššūkio“ čempionate dalyvauja ir Genadijaus Glikmano treniruojami 2005 m. gimusieji berniukai. Sezoną jie pradėjo rungtyniaudami G pogrupyje kartu su kitomis komandomis iš Žemaitijos regiono. Tarp aštuonių komandų plungiškiai užėmė pirmą vietą: per 14 žaistų rungtynių jie iškovojo visas pergalės ir nė karto nepralaimėjo. Visos komandos pogrupiuose, kurių iš viso buvo aštuoni, užėmusios 1-4 vietas, pateko į antrąjį etapą. Šiame etape komandos buvo suskirstytos į poras, o tų porų nugalėtojos, kurios paaiškės po dvejų rungtynių, keliaus į trečią etapą. Plungės SRC-„Anra Investicija“ varžove antrame etape tapo sostinės KM-IV. Pirmas rungtynes komandos žais kovo viduryje.

       2003 m. gim. berniukų krepšinio komanda, kurią treniruoja Gendadijus Glikmanas, sėkmingai rungtyniauja U14 berniukų krepšinio čempionato B divizione. Šio diviziono B pogrupyje plungiškiai reguliarųjį sezoną baigė, užimdami antrą vietą iš aštuonių komandų: iškovota 12 pergalių ir tik du kartus pralaimėta. Pirmą vietą šiame pogrupyje užėmė Telšių SRC krepšininkai. Užimta antra vieta B pogrupyje atvėrė Plungės komandai kelią į kitą etapą, kuriame jai teko grumtis su sostinės KM V – „Capital liūtai“. Per dvejas žaistas rungtynes plungiškiai abu kartus laimėjo 80:46 ir 61:34 ir pateko į trečiąjį etapą. Šiame etape plungiškių laukia pajėgus varžovas – Kauno „Tornado“ krepšinio mokykla.

       Vyriausi Plungės SRC krepšininkai, kuriuos treniruoja Eugenijus Timofejevas, sezoną jau baigė jaunių U18 vaikinų krepšinio čempionate. 1999 m. gim. krepšininkai rungtyniavo B diviziono B pogrupyje. Šiame pogrupyje Plungės SRC-„Žemaitukai“ užėmė ketvirtą vietą (4 pergalės ir 6 pralaimėjimai), kuri garantavo vietą kitame etape. Antrame etape plungiškių varžove buvo C pogrupio lyderė Š. Marčiulionio krepšinio akademija. Plungiškiams nepavyko per dvejas žaistas rungtynes pasipriešinti varžovams ir, jiems pralaimėjus du kartus, komanda baigė sezoną.

       Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje pajėgiausios komandos varžosi A divizionuose. Iš Plungės SRC A divizione rungtyniauja net keturios komandos. Viena tokių komandų, tai Virgilijaus Lapio treniruojami 2001 m. gim. vaikinai, kurie rungtyniauja jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionate. Šio čempionato A divizione rungtyniauja 12 komandų, ir dabar plungiškiai užima trečią vietą. Po 17 rungtynių jie yra iškovoję 14 pergalių ir tik tris kartus pralaimėjo. Komandai dar liko sužaisti penkerias rungtynes. Jeigu plungiškiai po reguliariojo sezono nepraras savo pozicijos ir nenukris žemiau 7 vietos, jie užsitikrins vietą atkrintamosiose varžybose.

       Ta pati komanda sėkmingai rungtyniauja ir su metais vyresniais krepšininkais. Virgilijaus Lapio treniruojama komanda dar dalyvauja ir jaunių U17 vaikinų krepšinio čempionato B diviziono B pogrupyje. Šiame pogrupyje per dešimt žaistų rungtynių plungiškiai iškovojo 9 pergales ir tik kartą pralaimėjo. Iškovota pirma vieta pogrupyje komandai garantavo vietą kitame etape, kuriame komanda žais su sostinės KM II.

       U13 berniukų krepšinio čempionato A divizione rungtyniauja Genadijaus Glikmano treniruojami 2004 m. gim. berniukai. Tarp dvylikos komandų plungiškiai po 18 sužaistų rungtynių užima ketvirtą vietą (14 pergalių ir 4 pralaimėjimai). Į atkrintamųjų varžybų etapą pateks komandos, užėmusios 1-7 vietas, tad didelė tikimybė, kad šiame etape vietą išsikovoję turės ir Plungės SRC-„Anra Investicija“.

       Aukščiausiame divizione rungtyniauja net dvi Plungės mergaičių komandos. Viena jų, tai Julytės Mefiodienės treniruojamos 2003-2004 m. gim. mergaitės. A divizione plungiškės rungtyniauja su komandomis iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Panevėžio ir Alytaus. Šiuo metu Plungės SRC-„Inesa“ komanda tarp aštuonių komandų užima ketvirtą vietą (6 pergalės, 4 pralaimėjimai). Pasibaigus reguliariajam sezonui, komandos pagal užimtas vietas bus suskirstytos į poras, kurių nugalėtojos pateks į A diviziono finalinį ketvertą. Tikimės, kad, kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, finaliniame ketverte vėl išvysime Plungės SRC-„Inesos“ mergaičių krepšinio komandą.

       Ketvirtoji komanda, kuri rungtyniauja A divizione, yra 2001-2002 m. gim. merginos, kurioms vadovauja Edita Lapienė. Jaunučių U16 merginų krepšinio čempionate plungiškės varžosi su didžiųjų Lietuvos miestų merginų krepšinio komandomis. Plungės komanda yra vienintelė komanda, kuri šiame divizione atstovauja mažiesiems Lietuvos miestams. Per dvylika žaistų rungtynių plungiškėms tik du kartus pavyko laimėti. Jeigu komanda užims 7-8 vietą A divizione, tai dėl išlikimo aukščiausiame divizione jai teks kovoti su stipriausiomis B diviziono komandomis.

 

Plungės SRC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.