Mero taurės krepšinio varžybų finale susitiks PSC ir „Baudėjo“ komandos

2016-04-06

Balandžio 1 d. buvo sužaistos Mero taurės krepšinio varžybų antrosios pusfinalio varžybos. kuriose susitiko „Baudėjas“ ir  „Inesa“.

Pirmoje pusfinalio dvikovoje, kurioje varžėsi PSC ir  „Olimpo senjorai“, nesunkią pergalę iškovojo PSC komanda ir pateko į finalą. Antruoju finalininku tapo  „Baudėjo“ komanda, kuri nesunkiai įveikė  „Inesos“ krepšininkus rezultatu 98:73.

Plungės rajono savivaldybės mero taurės krepšinio varžybų finale š. m. balandžio 15 d. 19 val. UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje (Telšių g. 26A, Plungė) ginklus vėl surems PSC ir  „Baudėjo“ komandos. Šios komandos jau buvo susitikusios Plungės rajono krepšinio pirmenybių finale. Tą kartą pirmos vietos taurę iškovojo  „Baudėjas“. Tikriausiai visiems suprantama, kad PSC neleis, jog taip nutiktų antrą kartą iš eilės. Laukia įdomus finalas.

Daugiau nuotraukų iš Mero taurės krepšinio varžybų galima pamatyti ČIA.