Mažojo futbolo pirmenybėse

2012-11-19

 

Praėjusį penktadienį startavo 2012 m. Plungės rajono mažojo futbolo pirmenybės. Dvi pergales į   savo sąskaitą į sirašė praėjusių metų nugalėtoja „OSS“ komanda. Atkakliausia vyko ir daugiausia emocijų žiūrovams padovanojo dvikova tarp  „Senjorų“  ir „Milašaičių lentpjūvės“. Galingai rungtynes pradėję Milašaičių futbolininkai pirmojo kėlinio viduryje pirmavo net 3:0, bet  „sumažino apsukas“: ir  buvo už tai nubausti. „Senjorai“ sugebėjo primesti sau palankų žaidimo ritmą  ir iškovojo pergalę.
16 d. penktadienis
„OSS“ – „Greitukai“  7:1
„OSS“: Andrius Domarkas – 2, Juozas Bakutis, Donatas Gibieža, Deividas Narmontas, Giedrius Kuzavas ir Linas Petkevičius – po 1;
„Greitukai“: Tomas Å niauka.
 „Versmė“ – „Rietuva“  7: 12
„Versmė“: Ramūnas Ruibys – , Raimondas Laurinaitis, Kęstutis Petkus ir Lukas Vaitkus – po 1;
 „Rietuva“: Žygimantas Gedrimas ir Viktoras Joknys – po 4 , Vytautas Žukauskas ir Pranas Rauktys – po 2.

 

17 d. šeštadienis
 „Senjorai“ – „Milašaičių lentpjūvė“   7:6
„Senjorai“:  Rolandas Bružas – 2, Alvydas Mickevięius, Egidijus Eidintas,  Darius Makarevičius,
Gintautas  Endriekus ir Regimantas Papievis – po 1;
„Milašaičių lentpjūvė“: Mindaugas  čŒeponas  ir Darius Radavičius  – po 2, Tadas Bertašius ir
Laurynas Šleinius – po 1.
„OSS“ – Å ateikiai  8:2
 „OSS“: Andrius Domarkas – 4, Simonas Å leinius, Julius Simanauskas, Donatas Gibieža,
Deividas Narmontas – po 1;
Å ateikiai: Egidijus čŒėsna ir  Aurimas Å akalys.
 „Bumas – Pėivelė“ – „Rietuva“  12:4
„Bumas – Pėivelė“: Marius Birškys – 4, Jonas Alčauskas – 3, Andrius Ragainis ir Andrius Miknius – po 2, Artūras Malachovskij – 1;
„Rietuva“: Žygimantas Gedrimas – 3, Viktoras Joknys ir Vytautas Žukauskas –  po 1.
„Greitukai“ – ŽSSTC   2:18
„Greitukai“: Kęstutis Norvaišas – 2;
ŽSSTC:  Karolis Buivydas – 5, Rokas Rusys – 4, Vytautas Daublys – 3, Dovydas Labžentis – 2,
Žygimantas Žalimas ir Tomas Pupšys – po 1.
Tolimesnis varžybų tvarkaraštis
Lapkričio 19 d. pirmadienis
19.00 „Plungės baldai“ – SM’96
20.00 „Versmė“ – „Senjorai“
Lapkričio 20 d. antradienis
18.00 SM’96 – ŽSSTC 
19.00 „Plungės baldai“ – „Greitukai“
Lapkričio 21 d. trečiadienis
19.00 „OSS“ – ŽSSTC 
20.00 „Greitukai“ – „Milašaičių lentpjūvė“
Lapkričio 22 d. ketvirtadienis
19.00 „Plungės baldai“ – Å ateikiai  
Lapkričio 23 d. penktadienis
19.00 „Rietuva“ – ŽSSTC 
20.00 „Plungės baldai“ – „Bumas – Pėivelė“   
Sporto ir rekreacijos centro informacija
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.