Mažeikiuose vyko Telšių regiono gimnazijų forumas

2015-10-13

         Spalio 9 d. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje vyko Telšių regiono gimnazijų bendruomenių atstovų forumas „Gimnazija, kurioje gera“.

         Forume dalyvavo atstovai iš Plungės rajono – „Saulės“, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus, Alsėdžių, Platelių gimnazijų, Mažeikių rajono – Merkelio Račkausko, Gabijos, Židikų Marijos Pečkauskaitės, Sedos Vytauto Mačernio ir Viekšnių– gimnazijų, iš Telšių rajono – Žemaitės, „Džiugo“, Vincento Borisevičiaus, Luokės gimnazijų, iš Rietavo – Lauryno Ivinskio, Tverų  gimnazijų.

         Susirinkusiųjų pasveikinti atvyko Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus ir vyr. specialistė Jelena Sutkienė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Barkevičius, Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyresn. specialistė Regina Pocienė, Lietuvos gimnazijų asociacijos tarybos narys, Telšių Žemaitės gimnazijos direktorius Žydrūnas Želvys.

         Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė džiaugėsi, kad į forumą gausiai susirinko gimnazijų atstovai, ir linkėjo šilto bei malonaus pabuvimo kartu, kvietė susitikti dažniau ir dalytis idėjomis, mintimis, rūpesčiais ir džiaugsmais.

         Po Merkelio Račkausko gimnazijos mokinių sveikinimo susirinkusieji išklausė ŠMM Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vyresn. specialistės R. Pocienės pranešimą „Kiekybiniai rodikliai apie kokybę Telšių apskrities gimnazijose“, visi aplankė ir apžiūrėjo Merkelio Račkausko gimnazijos edukacines erdves, vyko pokalbiai ir diskusijos.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.