,,Mažasis Suvartukas“ dalyvavo pasaulio standartinių šokių čempionato 2015 m. atidaryme

2015-12-14

 

       Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Mažasis Suvartukas“ (meno vadovė ir vyriausioji baletmeisterė Ilona Baltikauskaitė, baletmeisterė Justė Tulickienė) dalyvavo pasaulio standartinių šokių čempionato atidaryme Vilniuje, kuris vyko ,,Siemens“ arenoje. 

       ,,Mažojo Suvartuko“ dvi jaunimo grupės dalyvavo šio išskirtinio renginio atidaryme kartu su ,,Ratilėliu“ (Kretinga) ir ,,Kauškučiu“ (Mažeikiai). Visas čempionatas ir atidarymo ceremonija buvo įspūdingas ir gražus. Nuostabu, kad Lietuvoje vykstantis čempionatas atidarytas būtent lietuvišku šokiu… Audringi aplodismentai ,,Siemens“ arenoje tik patvirtino, kad liaudies šokis toks pats mylimas ir vertinamas, kaip ir kiti populiariojo žanro šokiai.

       Kolektyvas dalijosi įspūdžiais: ,,…smagu, kad už poros metrų tau šypsosi premjeras A. Butkevičius, o nusipelniusi sportinių šokių  trenerė J. Norvaišienė, linguodama galvą, rodo, kad šokis – nuostabus…“. O renginį filmavo TV3 televizija, tad turėsime progą pasigrožėti mūsų kolektyvo pasirodymu visi kartu.

 

KC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.