Magiška šviesos šventė – Kuliuose

2017-11-02

 

 

 

   Jau antrą kartą Kuliuose vykusi šviesos šventė pritraukė ne tik kuliškius, bet ir iš toliau atvykusius smalsuolius. Jai buvo ruošiamasi visą savaitę – moliūgai skaptuoti ir žibintai gaminti ne tik namuose, bet ir Kulių seniūnijoje,  gimnazijoje, kultūros centre, girininkijoje, pašte bei kitose miestelyje veikiančiose įstaigose. Tad šeštadienio vakaras Kuliuose buvo ypač šviesus – magiška moliūgų, žibintų ir šviesos instaliacijų šviesa užliejo ne tik parką ir seniausius Kulių pastatus, bet ir susirinkusiųjų širdis. Žmonės neskubėdami vaikštinėjo parke, gėrėjosi žibintais, rinko gražiausius. Užeiti kvietė ir  Kulių krašto muziejus, kuriame žibėjo seniausi šviečiantys eksponatai – įvairūs žibintai ir šviestuvai. O viename iš bažnyčios architektūrinio ansamblio pastatų  sušalusiuosius šildė ne tik karštas maistas ir gėrimai, bet ir po įspūdingais rūsių skliautais skambėjęs improvizuotas koncertas.

   Tradicija niūriausiu metų laiku įnešti nors kiek šviesos ir šilumos į žmonių širdis Kuliuose prigijo, tad tikimasi, kad kitais metais į šventę įsilies ir kitos Plungės rajono bendruomenės.

   Kulių krašto bendruomenė „Alantas“ dėkoja visiems prisidėjusiems prie šventės ir padovanojusiems moliūgus skaptavimui, taip pat atnešusiems moliūgus-žibintus į parkelį, bei įmonėms ir įstaigoms, palaikiusioms iniciatyvą „Įmonių ir įstaigų žibintų alėja“.


„Alanto“ inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.