Kviečiame siūlyti idėjas Plungės miesto šventei!

2014-02-13


Vasario 10 d. posėdžiavusi Plungės rajono savivaldybės Kultūros reikalų taryba nusprendė, kad šių metų Miesto šventė vyks birželio 21-22 d.

Savivaldybės vadovai bei Kultūros reikalų tarybos nariai į sitikinę, jog Plungės miesto šventė turėtų tapti švente kiekvienam plungiškiui.

Savivaldybės administracijos darbo grupė jau pradėjo rengti šventės scenarijaus projektus, į kuriuos, neabejojama, pateks ir plungiškių pasiūlymai.

Kaip žinia, šiemet didžioji metų šventė sutaps su dviem tarptautiniais festivaliais – folkloro „Saulelė raudona“ bei „Fotobienale 2014“.

Šventinėmis dienomis miestas sulauks ne tik tarptautinių festivalių dalyvių, žiūrovų, bet ir užsienio valstybių  delegacijų. Norisi jiems parodyti tai, ką vertingiausio ir savito turime mūsų krašte. Siekdama šio tikslo, šventės organizavimo darbo grupė kreipiasi į visus, kurie turi puikių idėjų Plungės miesto šventei organizuoti, ir prašo jas pateikti.

Miesto šventė nėra vien valdžios ar meno kolektyvų šventė. Tai – diena, kai švęsti, linksmintis, pasidžiaugti savo miestu turėtų išeiti kiekvienas jo gyventojas, ir tik jis pats geriausiai žino, kokios šventės jis nori. Tad Jūsų pasiūlymai yra labai svarbūs ir reikalingi, kuriant mūsų visų šventės programą. Todėl kviečiame visus esamus ir buvusius plungiškius siūlyti savo norus ir idėjas, kurias į gyvendinus miesto šventė taptų išskirtinė, miela ir smagi. 

Visus savo miestui neabejingus ir jo gimtadienį išradingai švęsti norinčius ir žinančius, kaip tą padaryti, plungiškius kviečiame  iki kovo 14 dienos pasiūlymus siųsti elektroniniu paštu vida.saukaliene@plunge.lt (Kultūros ir sporto skyriaus vedėjai Vidai Saukalienei) arba adresu: Vytauto g. 12, Plungė, su nuoroda „Pasiūlymas miesto šventei“.

 

 

Kultūros ir  sporto skyriaus vedėja
Vida Saukalienė

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.