Kviečiame Plungės rajono įstaigas, įmones ir organizacijas dalyvauti Plungės miesto šventės eisenoje

2014-04-22

 

 

Gerbiami Plungės rajono įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovai,

Plungės miesto šventė – svarbiausias ir didžiausias mūsų miesto renginys, reikalaujantis daug miesto ir rajono kultūros, verslo įstaigų ir įmonių bei nevyriausybinių organizacijų jėgų ir susitelkimo, siekiant,  kad krašto žmonės, miesto svečiai galėtų deramai pailsėti, pabendrauti ir šventiškoje miesto aplinkoje pasidžiaugti  suplanuotomis pramogomis bei koncertine programa.

Šiemet Mieto šventė vyks birželio 21 – 22 dienomis ir sutaps su dviem tarptautiniais festivaliais – folkloro – „Saulelė raudona“ bei „Fotobienale 2014“. Šventinėmis dienomis miestas sulauks ne tik tarptautinių festivalių dalyvių, žiūrovų, bet ir užsienio valstybių  delegacijų. Norime  jiems parodyti tai, ką vertingiausio ir savito turime mūsų krašte.

Birželio 21 dieną, 18 valandą, organizuosime tradicinę tarptautinio folkloro festivalio „Saulelė raudona“ dalyvių ir miesto įstaigų bei įmonių atstovų teatralizuotą eiseną J. Tumo-Vaižganto gatve į Babrungo slėnį.

Kviečiame Jus ir Jūsų įstaigų, įmonių, organizacijų narius aktyviai ir gausiai dalyvauti šioje šventinėje eisenoje. Tikimės, kad joje įdomiai, išradingai ir šventiškai pristatysite savo vadovaujamas organizacijas Plungės gyventojams ir miesto svečiams.

Apie ketinimą dalyvauti šventinėje eisenoje prašome iki 2014 m. birželio 1 d. pranešti eisenos koordinatorei – VšĮ Plungės atviro jaunimo centro direktorei Uršulei Stonkutei (mob. 8 624 34 806; el. p. jaunimas@plunge.lt). Taip pat prašome pateikti trumpą savo įstaigos, įmonės ar organizacijos šūkį (iki dviejų sakinių), kuris, Jums dalyvaujant eisenoje, bus garsinamas žiūrovams.

Tikime, kad aktyvus Jūsų ir Jūsų kolektyvų dalyvavimas bei išradingumas eisenos metu suteiks jai daug šventiško žavesio, o Plungės gyventojams ir miesto svečiams – neišdildomų įspūdžių ir džiugių prisiminimų. 

 

Kultūros ir sporto skyriaus informacija

S. Narkaus nuotraukos

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.