Kviečiame į vienybės su Ukraina vakarą!

2024-02-21

Vasario 24 d. 18.30 val. Plungės Senamiesčio aikštėje organizuojamas plungiškių solidarumo ir vienybės su Ukraina akcija „Laisvė šviečia. RADAROM 2024“ .

Vasario 24-ąją minime agresorės Rusijos karo prieš Ukrainą dešimtmetį ir žvėriškų žudynių, šiuo metu vykstančių Ukrainoje, antrąsias metines.

Išreiškiant vienybę ir palaikymą Ukrainos tautai, kviečiame visus susirinkti, pabūti kartu, atsinešti Lietuvos ir Ukrainos vėliavų, įvairių žibintų, švieselių, žvakučių ir tegul, kaip sakė Ukrainos Prezidentas Vladimiras Zelenskis, šviesa nugalės tamsą!
Vakaro metu jungsimės į akciją „Radarom“, virsime ir vaišinsimės ukrainietiškais barščiais, klausysimės karo dainų, bendruomenės lyderių pasisakymų, pabendrausime, išgersime arbatos. Koncertuos ryškiausias operos solistas EGIDIJUS BAVIKINAS, ukrainietiškas dainas dainuos atlikėja iš Ukrainos Olha Yaroshenko bei kiti atlikėjai.
19.00 val. visi bus kviečiami visuotinei tylos minutei.
Renginį organizuoja: Plungės rajono savivaldybė ir Plungės kultūros centras.

Džiugu, kad į akciją jungiasi Plungės lopšeliai-darželiai „Rūtelė“ ir „Pasaka“, Plungės Akademiko Adolfo Jucio progimnazija, Liepijų mokyklos Platelių skyrius. Plungėje gyvenantys ukrainiečiai virs savo tradicinius barščius ir garsiuosius ukrainietiškus virtinius, kuriais vaišins visus susirinkusius.

Kviečiame ir Jus įsitraukti į iniciatyvą, pabūti bendrystėje, vienybėje, su savo draugais, kaimynais, kolegomis… Pabūkime kartu, palaikykime Ukrainą, sukurkime šviesos instaliaciją, linkėdami ir tikėdami, kad šviesa nugalės tamsą.

Žinoma, akcija „Laisvė šviečia“ yra neatskiriama akcijos RADAROM dalis, tad visi atėjusieji į renginį bus kviečiami aukoti, skambinant telefonu 1485. Primename, kad akcijos metu surinktos lėšos bus skiriamos saugaus kario rinkiniams įsigyti.

Plungės rajono savivaldybės ir Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.