Kviečiame dalyvauti Plungės miesto seniūnijos Senamiesčio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimuose!

2015-10-02

Lapkričio 3 dieną, nuo 10 iki 18 val., Plungės miesto seniūnijoje vyks Senamiesčio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tiek gyventojai, turintys rinkimų teisę, tiek bendruomeninės organizacijos, tiek kitos į staigos ar organizacijos, registruotos toje seniūnaitijoje. Savo kandidatūrą gali iškelti ir pats seniūnaitijos gyventojas.

Seniūnaičiu gali būti nepriekaištingos reputacijos Senamiesčio seniūnaitijos gyventojas, ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus, sutinkantis dalyvauti seniūnaičio rinkimuose. Kandidatais negali būti Savivaldybės tarybos nariai, Administracijos tarnautojai ir darbuotojai, valstybinių teisėsaugos institucijų (į staigų) tarnautojai ir darbuotojai. Seniūnaitis dirba visuomeniniais pagrindais, yra renkamas 3 metams.

Save iškeliantys kandidatai arba kandidatą siūlančios nevyriausybinės ar kitos organizacijos, asociacijos, į staigos Plungės miesto seniūnijai iki spalio 22 d. pateikia kandidato sutikimą dalyvauti seniūnaičio rinkimuose (pildomas seniūnijoje), asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, pažymą apie kandidato deklaruotą gyvenamąją vietą, kandidato gyvenimo aprašymą (pildomas seniūnijoje), asmens dokumentams skirtą nuotrauką (3×4).

 

Senamiesčio seniūnaitijos ribos: Europos Parko al., I. Končiaus skg., Mozūrų g., Minijos g., Rietavo g. namų poriniai numeriai iki 28 ir namų neporiniai numeriai iki 31; Palankės g., Smilties g., Dariaus ir Girėno g. namų poriniai numeriai iki Babrungo upės (Dariaus ir Girėno g. poriniai namo numeriai iki 4); J. Tumo-Vaižganto g. namų neporiniai numeriai iki 79; S. Nėries g. namų poriniai numeriai iki 16 ir namų neporiniai numeriai iki 11; Senamiesčio a., Sinagogų g., Telšių g. namų poriniai numeriai iki 12 ir namų neporiniai numeriai nuo 21.

Seniūnaičių rinkimai Plungės mieste vyks apklausos būdu.

Smulkiau apie rinkimų tvarką galite sužinoti Plungės miesto seniūnijoje, Vytauto g. 7/9, 201 kabinete.

Kviečiame Plungės miesto seniūnijos gyventojus nelikti nuošalyje ir aktyviai siūlyti kandidatus seniūnaičio pareigoms eiti, o lapkričio 3 dieną, nuo 10 iki 18 val., atvykti į Plungės miesto seniūniją, Vytauto g. 7/9, Plungėje, bei išreikšti savo valią renkant Senamiesčio seniūnaitijos seniūnaitį .

 

Plungės miesto seniūnijos seniūno pavaduotojas,

l. e. seniūno pareigas, Gintaras Domarkas

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.