Krepšinio pirmenybėse. Lyderiai – Platelių „Šilo” krepšininkai

2011-12-07

Dar neskelbti rungtynių rezultatai:

Senamiestis“   – SM’97 73:81
„Senamiestis“:  S. Vaitkus – 26 tšk., K. Å imkus – 17 tšk., D. Kasteckis ir D. Stonkus – po 9 tšk.
SM’97: D. Rasys 26 tšk., A. Motužis – 20 tšk., V. Lukošius – 17 tšk.
SM’96 – BC „Baudėjas“ 37:70
SM’96: L. Gricius – 12 tšk., V. Mickūnas – 7 tšk., M. Jurgaitis – 6 tšk.
FC „Baudėjas“: E. Monstavičius – 17 tšk., M. Kazragis – 14 tšk., L. Vgnorius ir D. Leščinskas – po 9 tšk.
 „Milašaičių verslas“ – „Lobikonas“  90:70
„Milašaičių verslas“: D. Joskaudas ir A. Rekašius – po 21 tšk., N. Jonušas ir R. Alutis – po 12 tšk.,
„Lobikonas“: D. Mockus – 20 tšk., M. Å imkus – 19 tšk., D. Kaveckis – 12 tšk.
  BC „Baudėjas“ – PSC  64:87
BC „Baudėjas“: V. Vainiušis – 17 tšk., E. Monstavičius – 14 tšk., M. Kazragis – 10 tšk.
PSC:M. Å imkus – 25 tšk., L. Puidokas – 22 tšk., V. Navalinskas – 16 tšk.
 „Euroharis“  „Platelių Å ilas“ 58:84
„Euroharis“: N. Adomavičius – 15 tšk., R. Rusys – 14 tšk., V. Venskus – 11 tšk;
„Platelių Å ilas“: V. Rubinas -20 tšk., A. Vaišvila ir J. Paulauskas – po 17 tšk;
TVM – „Inesa“ 59:87
TVM: A. Beinoras – 15 tšk., A. Vasiliuskas – 10 tšk., M. Jakubavičius – 8 tšk;
„Inesa“: P. Drakšas – 41 tšk., D. Vaškys – 16 tšk., P. Zakalskis – 13 tšk.
„Senamiestis“   – „PSC“  65:120
„Senamiestis“: S. Vaitkus – 27 tšk., K. Å imkus – 10 tšk., D. Stonkus – 9 tšk;
„PSC“ : I. Kučinskas – 24 tšk., L. Puidokas – 22 tšk., N. Gricius – 16 tšk.

Po šių rungtynių, užtikrintai laimėję visas ketverias iki šiol žaistas rungtynes, pirmauja Platelių „Å ilo” krepšininkai.

Būsimų varžybų tvarkaraštis

Gruodžio 9 d., penktadienis
17.30 Sporto mokykla’97- Platelių „Å ilas“
18.45 SM’96 – „Inesa“
Gruodžio 10 d., šeštadienis
18.00  „Euroharis“  „PSC“ 
19.30 „Lobikonas“  – „Senamiestis“ 
Gruodžio 11 d., sekmadienis
11.00 SM’96 – „Euroharis“
12.30 „PSC“  – Platelių „Å ilas“

Gruodžio 12 d., pirmadienis
18.30 Sporto mokykla’94 – TVM
20.00 „Milašaičių verslas“ – „Inesa“

Gruodžio 14 d., trečiadienis
18.30 „Milašaičių verslas“ – SM’94
20.00  „Lobikonas“  – Sporto mokykla’96

Gruodžio 17 d., šeštadienis
14.00 SM’96 – „Senamiestis“
15.30 BC „Baudėjas“ – TVM   
17.00 Platelių „Å ilas“ – „Lobikonas“ 

Varžybų vyriausiasis teisėjas
Kostas Jonušas, 8 670 33 996

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.