Kovo 11-ąją pagerbė plungiškio signataro B. Lubio atminimą

2017-03-17

 

       Kovo 11 dieną, minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius ir Savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis pagerbė Nepriklausomos Lietuvos Respublikos Ministrą pirmininką, verslininką, pramonininką, LR Aukščiausiosios Tarybos Atkuriamojo Seimo narį, Kovo 11-osios Nepriklausomybės Akto signatarą, chemiką, Plungės garbės pilietį dr. Bronislovą Lubį, padėdami gėlių ant jo kapo.

       Iš LR Seimo išvakarėse gėlių puokštę parvežė Seimo narys Jonas Varkalys, Savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis kartu su Plungės „Saulės“ gimnazijos jaunaisiais šauliais. Parvežtą gėlių puokštę į Telšių gatvės kapines nešė ir KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kariai savanoriai.

       Dr. Bronislovo Lubio darbai išliko ne tik plungiškių, bet ir visos Lietuvos žmonių širdyse – jis ne tik puoselėjo šalies pramonę, bet ir atstovavo Lietuvos interesams nuo pat šalies Nepriklausomybės atkūrimo. Tai buvo išskirtinis žmogus, pasižymėjęs atsakingumu, profesionalumu ir aukšta etika. Tokių žmonių Lietuvai labai trūksta.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.