Komisija aplankė gražiausiai tvarkomas sodybas

2023-09-20

Kasmet, kai įpusėjus rudeniui švenčiama žemdirbių ir kaimo žmonių šventė, pagerbiami tie, kurie ypatingą dėmesį skiria savo aplinkos grožiui, – tvarkingiausių ir labiausiai išpuoselėtų sodybų, esančių miesteliuose ir kaimuose, šeimininkai.

Sodybas atrenka komisija, aplankanti tas, kurias pasiūlo seniūnijos. Šį darbą komisija jau atliko: kiekvienoje seniūnijoje aplankė po dvi sodybas: po vieną kaimo sodybą ir vieną ūkininko sodybą. Iš visų apžiūrėtųjų kiekvienoje kategorijoje atrinkta po tris, palikusias ypatingą įspūdį. Tiesa, kas tokie bus apdovanoti, kol kas neskelbsime.

Komisijai pirmininkavo Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Airida Montvydienė, kartu su ja po sodybas važinėjo mero patarėja Anastasija Bojog, Savivaldybės ekologė Roberta Jakumienė ir Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyr. specialistė Laura Baumilė.

Reikia pripažinti, kad miestelių ir kaimų sodybos – viena už kitą gražesnės. Dabar kur kas sunkiau surasti nevalyvą nei išpuoselėtą. Ir dėl to labai džiugu. Žinoma, sodybų šeimininkų pajėgos skirtingos, bet keletas dalykų visus juos vienija: išskirtinis darbštumas, grožio pajautimas, noras gyventi tvarkingoje aplinkoje.

Tiesa, šventės metu dar bus apdovanoti ir trys labiausiai išpuoselėti ūkininkų ūkiai. Pastarieji dar neišrinkti.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.