„Keliaujančios architektūros dirbtuvės“ Milašaičiuose

2013-07-26

 

  Milašaičių kaimo bendruomenė jau seniai pasižymi aktyvumu, nuolat dalyvauja į vairiuose projektuose, konkursuose. Vieno projekto nugalėtojais tapome ir mes: iš 86 pateiktų  anketų mes  patekome tarp 16 laimingųjų, pas kuriuos atvyksta „Keliaujančios architektūros dirbtuvės – 2013“.

 

  „Architektūros [vaikų] fondas“ – tai jau trečius metus gyvuojanti, savanoryste paremta iniciatyva, kurianti ir į gyvendinanti architektūros edukacijos programas vaikams. Ją sudaro grupelė jaunų architektų, architektūros studentų, mokytojų. Pagrindinis veiklos tikslas – mus supančios aplinkos suvokimo, kūrybiškumo ir asmeninės atsakomybės (pilietiškumo) ugdymas. Savanoriai organizuoja temines kūrybines dirbtuvėles vaikams.

 

  „Keliaujančios architektūros dirbtuvės“ – pirmas „Architektūros [vaikų] fondo“ organizuojamas didelio masto projektas, vyksiantis vasaros atostogų metu. Juo siekiama atkreipti visuomenės, ypač vaikų, dėmesį į kasdienę žmogų supančią aplinką. Projektu norima parodyti, kad aplinka rūpintis, ją puoselėti ir keisti galima realiomis, daug materialių ir žmogiškųjų išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis.

 

  Milašaičiuose dirbtuvės vyks nuo liepos 29-osios  pavakarės, kai atvažiuos savanoriai ir susipažins su vietiniais vaikais bei miesteliu. Visi užsiėmimai vyks Milašaičių parkelyje iki rugpjūčio 1 dienos. Maloniai kviečiame Jus apsilankyti ir pamatyti mūsų užsiėmimus. Telefonas pasiteirauti 8 662 01 583.

 

 

Vitalija Papievytė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.