„Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą!“ komandą priėmė aukščiausi Lietuvos vadovai

2015-08-31

 

 

         Siekdami morališkai paremti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, Plungės jaunuoliai ėmėsi iniciatyvos iš rankų į rankas perduoti krepšinio kamuolį su rinktinės krepšininkų parašais, tad trokšdami dar labiau suvienyti tautą, plungiškiai ryžosi kilniai palaikymo akcijai.

        Pritarimą šiam projektui išreiškė  ir Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Šalies vadovai komandą priėmė trečiadienį Lietuvos Respublikos Prezidentūroje ir Vyriausybėje.

        11 val. premjeras A.Butkevičius maloniai priėmė dviejų projektų dalyvius. Šiuo metu vyksta projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę!“, kurį jau penktus metus iš eilės Lietuvos Respublikos Vyriausybė organizuoja kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga, Nacionaline moksleivių akademija ir Lietuvos mokinių parlamentu. Projekto metu mokiniams siūloma galimybė artimiau susipažinti su mūsų valstybės institucijų ir politikų veikla bei kasdieniniu darbu.

        Kito projekto dalyviai – Plungės rajono jaunimas, kurie atsivežė du krepšinio kamuolius – vieną su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės parašais, kitą – su žymių valstybės politikų ir sportininkų autografais. Po Premjero pasidalinimo mintimis su jaunimu, dalyvių diskusijų,  visi išskubėjo į V.Kudirkos aikštę ir nusifotografo bendrai atminimo nuotraukai. Taip pat Ministras Pirmininkas atliko simbolinį krepšinio kamuolio metimą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei palaikyti!

        Šiame susitikime dalyvavo visa projekto komanda – globėjas Meras Audrius Klišonis, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Saukalienė, Jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas bei projekto vadovas ir koordinatorius Modestas Šaltupis, Vilius Adomavičius, Gintarė Kriaučiūnaitė, Ema Miliūnaitė, Girmantė Zavadzkytė ir Greta Zaburaitė. Susitikime dalyvavo Vyriausybės kanclerio pirmasis pavaduotojas Rimantas Vaitkus, Plungės savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis.

        Po šio susitikimo sparčiu žingsiu nuskubėjome visi į susitikimą su Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite. Buvome labai maloniai priimti Prezidentūros darbuotojų – grožėjomis nuostabiu vidinio kiemo parku, apžiūrėjome skulptūrų parodą. Tuo pačiu metu Prezidentūroje lankėsi svečiai iš Lenkijos – aktyviausi Seinų krašto mokyklų mokiniai. Po šio priėmimo Prezidentė susitiko su plungiškiais. Pakalbėjus apie projektą, palikusi autografą ant kamuolio ir palinkėjusi Lietuvos rinktinei geros kloties, Prezidentė atliko simbolinį kamuolio metimą!

        Kamuolio skrydis tęsiasi. Komanda tebekeliauja ir lanko kitus Lietuvos miestus. Labai džiugu, kad visur labai svetingai priima Savivaldybių vadovai, miestiečiai, krepšininkai ir kitų sporto šakų atstovai – karate, dviratininkai, motobolininkai, sunkumų kilnotojai, futbolininkai, lengvaatlečiai, irkluotojai, taip pat menininkai, vienuoliai.

        Šiandien Anykšiuose laimingo kamuolio skrydžio palinkėjo Pasaulio ir Europos čempionato prizininkas plaukikas Giedrius Titenis, Pasaulio ir Europos krepšinio čempionas, Olimpinių žaidynių prizininkas Sergejus Jovaiša.

        Apie visus aplankytus miestus ir sutiktus žmones – vėliau. Projektas tęsiasi.

 
Jaunimo reikalų koordinatorė
Lolita Vaitkevičienė
 
 
  

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.