Kalėdų dieną kultūros centras kvietė į stebuklingą pasaką (renginio nuotraukos)

2017-12-28

Gruodžio 25 d. per pačias Kalėdas, gausiai susirinkusiems žiūrovams Plungės kultūros centras pristatė įspūdingą, kupiną kalėdinio veiksmo ir burtų teatralizuotą pasaką „Kalėdų rytą“.

Į renginį susirinkę žiūrovai buvo pakviesti į mažo miestelio aikštę, kurioje miestiečiai ruošėsi švęsti Kalėdas. Tačiau, kaip ir visose pasakose taip ir čia atsirado blogiečių, kurie vedami piktų kėslų norėjo sugadinti šventę. Viską išgelbėjo į žemę nusileidę Kalėdiniai angelai ir atvykęs pats tikriausias Kalėdų Senelis. Jie visi miestelio gyventojams priminė kalėdinę dvasią ir padovanojo įspūdingą šventę.

Kalėdinę pasaką įtaigiai sekė Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“, vadovaujamas Sigitos ir Romo Matulių, kurie ir buvo šios istorijos sumanytojai bei renginio režisieriai. Kartu su teatru „Saula“ nuotaikingame kalėdiniame renginyje savo gražiausias programas pristatė ir kiti Plungės kultūros centro kolektyvai: „Eglės baleto studija“ (vad. E. Norkevičiūtė-Novoruckienė), „Mažasis Suvartukas“ (vad. I. Baltikauskaitė), „Hera“ (vad. M. Gedgaudaitė-Aniščenko), „Žirginėliai“ (vad. S. Kazlauskytė, E. Norkevičiūtė-Novoruckienė), „Hello“ (vad. A. Rupeikienė), pučiamųjų orkestras (vad. R. Jasevičius), merginų choreografinė grupė (vad. E. Rimeikytė). Iš visos scenoje šoko, dainavo ir vaidino daugiau nei 400 jaunųjų Plungės kultūros centro meno kolektyvų ugdytinių.

Jau gražia tradicija tapęs renginys „Kalėdų rytą“ kasmet plungiškiams padovanoja ne tik įdomią, žaismingą, nuotaikingą istoriją, bet ir tikrą kalėdinę nuotaiką.

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.