„Ką regiJonas?“ – Plungės sėkmės istorija

2023-09-25

Rugsėjo 19-ąją Plungėje „svečiavosi“ Centrinės projektų valdymo agentūros įgyvendinamas komunikacijos projektas „Ką regiJonas?“

Projekto pavadinimą galima šifruoti dvejopai: „Ką regionas?“ arba „Ką regi Jonas?“ Tiksliau – Jonas Nainys, nes būtent jis ir yra šio projekto veidas.

Projekto įgyvendintojai Plungėje lankėsi ieškodami atsakymų į klausimus: kokia Plungė buvo prieš penkerius metus, kokia yra dabar, kokia jos ateitis, ar miestas ir rajonas keičiasi, ar jis patrauklus investuotojams, ar čia grįžta jauni žmonės, ar Plungėje gera gyventi, dirbti, auginti vaikus.

Pokalbiai apie Plungę, kuriuos Laisvės alėjoje pradėjo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, tęsėsi visame mieste.

TV ir radijo laidų vedėjas, muzikos prodiuseris Jonas Nainys, vaikštinėdamas kartu su savo šuniuku Bruno, kalbino plungiškius. Žemaičių dailės muziejuje – šio muziejaus direktorių Alvidą Bakanauską, kavinukėje ,,Ex libris” – Plungės kultūros centro simfoninio orkestro vadovus Ievą ir Paulių Lygnugarius, vėliau Plungės baseino fojė buvo surengta diskusija, kurios tema ta pati – apie Plungę. Mintimis dalijosi savivaldos, kultūros, verslo atstovai, jaunimas ir kiti. Vienbalsiai nutarta: Plungė jau dabar yra puikus miestas, laukiantis sugrįžtančio jaunimo, susidomėjusių investuotojų ir, žinoma, turistų.

Kaip sakė Centrinės projektų valdymo agentūros komunikacijos specialistas Žilvinas Kačiuška, Lietuvos regionuose įgyvendinama labai daug infrastruktūrinių projektų, tačiau apie juos mažai kalbama, rašoma, rodoma.

Todėl ir sumanytas šis komunikacijos projektas, parodysiantis, kokie projektai įgyvendinti, kaip jų dėka keičiasi regionai, kaip jie tampa patrauklūs gyventi, kurti šeimas, auginti vaikus, dirbti, investuoti. Šio projekto metu bus parodytos penkių miestų sėkmės istorijos. Džiugu, kad vieni iš sėkmingųjų esame mes – Plungė.

Projektas bus viešinamas portale ,,Delfi” spalio mėnesį. Laidos medžiaga, žinoma, pasidalinsime ir mes.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.