Jaunių ir jaunimo čempionate Plungės irkluotojai iškovojo 17 medalių

2021-06-02

Gegužės 28-30 dienomis Trakuose vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo irklavimo čempionatas. Sėkmingai čempionate pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai, kuriuos treniruoja Edmundas Gelčinskas ir Arvydas Vaitkus. 

Jaunimo amžiaus grupėje Plungei atstovavo tik Mantas Jurgutis. Jis, irkluodamas keturvietę baidarę kartu su irkluotojais iš Šiaulių ir Panevėžio, iškovojo aukso medalį.

Kiti plungiškių laimėjimai buvo iškovoti jaunių amžiaus grupėje. Edvinas Šakinis iš viso iškovojo 6 medalius. Vienas jų  – aukso, užimta pirma vieta irkluojant keturvietę kanoją 1000 m trasoje. Aukso medalis įteiktas ir Mantui Skarulskiui, kuris taip pat plaukė šioje keturvietėje įguloje. Dar po vieną aukso medalį iškovojo Mantas Skarulskis ir Lukas Gudijus. Jie, irkluodami keturvietę kanoją 500 m trasoje, kartu su dviem irkluotojais iš Visagino užėmė pirmą vietą. Be šio aukso medalio, Lukas Gudijus iškovojo dar du sidabro ir bronzos medalius.

Laimonas Tiškus bronzos medalį iškovojo irkluodamas keturvietėje įguloje 500 m trasoje. Ugnė Sabaliauskaitė pasidabino sidabro spalvos medaliu, kai, irkluodama dvivietę baidarę 200 metrų kartu su porininke iš Panevėžio, užėmė antrą vietą. Agnė Žiogaitė, irkluodama dvivietę baidarę 1000 metrų su porininke iš Šiaulių, užėmė trečią vietą.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.