Įvyko rajono stalo teniso pirmenybės

2013-03-28

 

           2013 m. kovo 23 d. Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje įvyko rajono stalo teniso mokinių (gim. 1997 m. ir jaunesnių) ir vyrų (B lygos) asmeninės pirmenybės. Organizatorius – Plungės stalo teniso klubas „Žemaite“ – šiose varžybose visada kviečia dalyvauti visus norinčius. Jau antri metai pirmenybės pasižymi dalyvių gausa – šiais metai jų užsiregistravo 47. Tad tik vos vieno dalyvio pritrūko, kad būtų pakartotas rajoninių stalo teniso varžybų masiškumo rekordas (pernai varžėsi 48 sportininkai).  Sveikinimo žodį tarė klubo „Žemaite“ pirmininkas Stanislovas Ivanauskas. Plungės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Viršilas palinkėjimo dalyviams  sportinės sėkmės. Pradėta rungtyniauti, susiskirsčius į 8 pogrupius pagal ankstesnių metų rezultatus.

Apdovanojamas Valentas Brasas
L.Pečkauskas - E.Rubinas

Pirmas tris vietas pogrupiuose  užėmę rungėsi toliau. Buvo išsiaiškintos 1 – 24 vietos. Nors susirinko ir labai įvairaus amžiaus, ir įvairaus pajėgumo dalyviai, tačiau atkaklių dvikovų netrūko. Jauniausias – 12 metų V. Liutika iš Kulių, vyriausias – 67 metų  J. Vaitkus iš Plungės – neliko paskutiniai: J. Vaitkus užėmė 22, o V. Liutika, pogrupyje pasiekęs 2 pergales, buvo ketvirtas ir galutinėje įskaitoje pasidalijo 25-32 vietas.

           22 vaikinai, gimę 1997 m. ir jaunesni, rungtyniavo kartu su vyresniais, o nugalėtojai paaiškėjo pagal jų užimtas vietas bendroje įskaitoje. Rajono čempionu tapo Valentas Brasas (Alsėdžiai,  bendroje įskaitoje 7 vieta), vicečempionu – Tomas Sukauskas (Kantaučiai, 9),  trečia vieta atiteko Robertui Dobilui (Alsėdžiai, 10), tik dėl didesnio laimėtų setų skaičiaus aplenkusiam ketvirtu likusį Darių Vaičiulį (Kantaučiai, 11). Penkta vieta atiteko Tomui Garbenčiui (Kantaučiai, 16).

           Bendroje įskaitoje, be prizinių vietų, buvo varžomasi ir dėl kelialapių į finalinį rajono čempionato etapą. Be atrankos tame finale varžysis užėmę 1-12 vietas 2012 metais. Šiais metais, atsižvelgdama į dalyvių gausą, klubo  „Žemaite” valdyba nusprendė padidinti finalinio etapo dalyvių skaičių.  Prireikė daugiau kaip 5 valandų, 163 susitikimų, kol paaiškėjo galutiniai rezultatai. Kelialapius iškovojo šie aukščiausias vietas atrankoje užėmę tenisininkai: 1- Egidijus Rubinas (Kuliai); 2 – Leonas Pečkauskas (Kuliai); 3 – Artūras Rimkus (Plungė); 4 – Nerijus Kreišmontas (Plateliai, Plungės technologijų ir verslo mokykla); 5 – Gediminas Jakštas (Plungė); 6 – Aurimas Sukauskas (Kantaučiai); 7 – Valentas Brasas (Alsėdžių vidurinė mokykla).

           Džiugina, kad sulaukta gausaus mokinių būrio. Reiškia, kad stalo tenisas išlieka populiari sporto šaka kai kuriose mokyklose. Po 8 sportininkus buvo iš Kantaučių pagrindinės mokyklos ir „Saulės“ giminazijos, savo atstovus turėjo ir Platelių giminazija, Kulių ir Alsėdžių vidurinės, Nausodžio, Stanelių, „Ryto“ pagrindinės bei Plungės technologijų ir verslo mokyklos.

           Prizininkai buvo apdovanoti diplomais. Juos bei simbolinius prizus – stalo teniso kamuoliukus – įteikė aukščiausią Lietuvos stalo teniso asociacijos reitingą tarp plungiškių (150 vieta) turintis Deividas Razgus. Pralaimėjusiųjų kaip ir nebuvo – kas nelaimėjo šiemet, laimės kitais metais, svarbu nepamiršti treniruotis.

           Finalinis vyrų rajono čempionato etapas vyks gegužės pradžioje kartu su rajono moterų pirmenybėmis. Norintys parungtyniauti taip pat galės atvykti ir išmėginti jėgas vyrų dvejetų varžybose.

           Klubas „Žemaite“ dėkoja dalyviams, dėkoja Plungės technologijų ir verslo mokyklos administracijai už bendradarbiavimą, populiarinant stalo tenisą, už galimybę mokyklos sporto salėje organizuoti varžybas. Iki kitų susitikimų. 
           

 

Apdovanojamas Egidijus Rubinas Apdovanojamas  Leonas Pečkauskas Apdovanojamas Artūras Rimkus
Iš kairės: Tomas Sukauskas (3 v.) Valentas Brasas (1 v.) Robertas Dobilas (2 v.) Iš kairės: Artūras Rimkus, Tomas Sukauskas, Leonas Pečkauskas, Valentas Brasas, Egidijus Rubinas,Robertas Dobilas

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.