Įvyko pakartotinis Savivaldybės tarybos posėdis

2023-04-25

Balandžio 21-ąją surengtas pirmasis (pakartotinis) X šaukimo Plungės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu priesaiką davė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir 23 iš 25 Savivaldybės tarybos nariai (du tarybos nariai dėl svarbių priežasčių priesaikos ceremonijoje dalyvauti negalėjo).

Priminsime, jog pirmasis Savivaldybės tarybos posėdis vyko balandžio 11-ąją, tačiau tąkart ir meras ir visi tarybos nariai perskaitė priesaiką, kurios tekstas – ne pagal pasikeitusį, o pagal anksčiau galiojusį Vietos savivaldos įstatymą. Įsivėlus techninei klaidai, tekstas neatitiko įstatymo, o tai, kaip išaiškino Vyriausioji rinkimų komisija, reiškia, kad priesaikos yra negaliojančios.

Merui ir tarybai prisiekus iš naujo, dar kartą nagrinėti ir pirmojo posėdžiai klausimai.

Nuspręsta:

Į valdančiąja koaliciją susivienijo Liberalų sąjūdžio (12 Savivaldybės tarybos narių), Lietuvos socialdemokratų partijos (2 nariai) ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (2 nariai) atstovai. Opozicine mažuma pasiskelbė politinis komitetas „Vieninga Plungė“ (6 nariai) ir Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (3 nariai).

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.