Įvyko biliardo turnyras

2020-02-03

 

Sausio 29 dieną Plungės atvirame jaunimo centre vyko biliardo turnyras (du prieš du). Turnyro dalyviai turėjo galimybę išbandyti jėgas prie biliardo stalo ir smagiai praleisti laiką drauge. Dalyvavo ir svečių: Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas bei Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius specialistas Gintaras Ramonas.

Žaidžiant netrūko azarto. Po įtemptų kovų paaiškėjo nugalėtojai: trečią vietą užėmė komanda „Pakalikai“ (Mantas Vilkas ir Edgaras Riauba), antrą vietą – komanda „Fainuoliai“ (Ernesta Krevytė ir Deividas Kadys), turnyro nugalėtojai – komanda „Broliai Grimai“ (Deimantas ir Rokas Navadvorskai)

Prizininkus pasveikino ir medalius užkabino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas M. Česnauskas bei Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius specialistas G. Ramonas, kuriems Plungės atviro jaunimo centro direktorius padėkojo už skirtą laiką, nuoširdų bendravimą bei pasivaržymą su jaunimu prie biliardo stalo.

 

Plungės atviro jaunimo centro inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.