Išskirtinis saksofono muzikos ir liaudies dainos vakaras Plungės kultūros centre

2017-01-02

        Sausio 13 dieną, 18 valandą, Plungės kultūros centras organizuoja vakarą -koncertą, kuriame meistriškai susipins virtuoziška saksofono, trimito, dūdmaišio muzika su lietuvių liaudies daina. Vakare – koncerte dalyvaus ir įstabiausius meno lobynus pristatys aukščiausios klasės atlikėjai, tarp kurių  net du Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai.

       Plungiškių, ateisiančių sausio 13 dieną į Plungės kultūros centrą, laukia tikrai neeilinis meno įvykis. Čia visi galės pasiklausyti vienos žinomiausių šalyje liaudies dainų atlikėjos Veronikos Povilionienės atliekamų dainų, kurias sutartinai dainuoja visa Lietuva. Tai dainininkė, kurios dainavimas teisėtai susipina su žodžiu „laisvė“ ir simbolizuoja mums lietuviškumą bei mūsų šalies nepriklausomybę. Su garsiąja dainininke muzikuos vienas ryškiausių šalies ir pasaulio saksofono muzikos virtuozas, džiazo kūrėjas, Plungės garbės pilietis, profesorius Petras Vyšniauskas.  Įspūdingajam duetui talkins garsus džiazo muzikos atlikėjas, jaunas, talentingas trimitininkas Dominykas Vyšniauskas ir puikus instrumentalistas, grojantis autentišku baltišku dūdmaišiu, Gvidas Kovėra. Šį puikų atlikėjų žvaigždyną vakaro – koncerto metu savo dainomis papildys ansamblio „Blezdinga“ dainoriai – Juozas Bakutis bei Vyta ir Valdas Matuliai.  Į vakaro – koncerto programą teatro elementais ir poezija įsilies Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Saula“, vadovaujamo Sigitos ir Romo Matulių, jaunimo grupės aktoriai.

       Šio išskirtinio renginio, skirto Lietuvos laisvės dienai paminėti, organizatoriai ir sumanytojai Plungės kultūros centro žiūrovams žada tikrai neeilinį meno įvykį, nes Plungėje kartu šie atlikėjai koncertuos pirmą kartą.


Plungės kultūros centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.