Įsimintina Plungės kultūros centro Eglės baleto studijos premjera

2017-05-26

 

Gegužės 25 d. Plungės kultūros centro Eglės baleto studija, kuriai vadovauja Eglė Norkevičiūtė – Novoruckienė, surengė premjerinį kolektyvo baleto spektaklį „Princesėlės fleita“. Žiūrovus žavėjo režisūriniai sprendimai, puiki muzika, aukštas meninis lygis, plastiškos ir grakščios balerinos, spalvingi kostiumai, nuostabi muzika.

Didžiuojamės, kad Plungės kultūros centre veikia tokia profesionali baleto mokykla. Tai išskirtinis, įvykis įsirėžęs į regionų kultūros istoriją. Eglės baleto studija puikiai pasirodo ir įvairiuose respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose. Gegužės 21 dieną vykusiame tarptautiniame konkurse ,,Rising stars 2017“ kolektyvas pelnė net keturias pirmąsias vietas ir buvo apdovanotas Grand Prix taure. Kolektyvui linkime neblėstančio entuziazmo, siekiant meninės ir kūrybinės veiklos aukštumų.

O visus norinčiuosius pradėti lankyti kolektyvą kviečiame atvykti į naujų narių priėmimus, kurie vyksta nuo gegužės 26 iki birželio 1 d. Plungės kultūros centre, arba susisiekti su kolektyvo vadove tel. 8 675 20 047.

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.