Iš Jurbarko – su šešiais medaliais!

2017-02-10
Iš kairės Jonas Žilys, Giedrius Pocius, Erikas Leščiauskas, Tadas Steponavičius, Pijus Beinoras ir Erikas Lukošius

Vasario 4 dieną Jurbarke vyko dziudo varžybos, skirtos Jurbarko rajono kultūros ir sporto centro taurei laimėti. Varžybose dalyvavo daugiau kaip trys šimtai imtynininkų iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Plungės sporto ir rekreacijos centro dziudo auklėtiniai, kuriuos treniruoja Antanas Kasteckas ir Edvardas Žilius, pasirodė labai šauniai ir iškovojo šešis medalius.

Svorio kategorijose iki 30 kilogramų Giedrius Pocius ir iki 60 kilogramų – Erikas Lukošius užėmė pirmąsias vietas. Tadas Steponavičius svorio kategorijoje iki 42 kilogramų ir Jonas Žilys svorio kategorijoje virš 60 kilogramų užėmė trečiąsias vietas.  Trečiąsias vietas užėmė Pijus Beinoras svorio kategorijoje virš 50 kilogramų ir  Erikas Leščiauskas  svorio kategorijoje virš 60 kilogramų.

Vienos pergalės iki medalio pritrūko ir tik penkta vieta turėjo tenkintis Karolis Daukantas, Girvydas Narkus, Nojus Beinoras, Lukas Mickevičius.

Šiose varžybose buvo skiriami ir piniginiai prizai: už pirmą vietą – 100, už antrą – 75 ir už trečią – 50  eurų. Pirmą vietą komandinėje įskaitoje užėmė Panevėžys, ir jiems atiteko 100 eurų, Rygos komanda užėmė antrą vietą (75 eurai), trečią – Elektrėnai (50 eurų). Plungės dziudo komanda tik keturiais taškais atsiliko nuo trečios vietos ir iškovojo ketvirtą vietą tarp dvidešimt aštuonių komandų.