Į Alsėdžių mokyklą atkeliavo dar viena taurė

2013-11-18         Alsėdžių vidurinėje mokykloje šie mokslo metai ypatingai darbingi. Nuo pat mokslo metų mokykloje dirbantys pedagogai ir moksleiviai atsakingai ruošiasi ne tik pamokoms, bet daug dėmesio skiria ir popamokinei veiklai. Ši veikla jau duoda apčiuopiamų rezultatų.

       Jau rašėme, kad tarptautiniame susigiminiavusių miestų konkurse Krasnogorske mokyklos vaikinų vokalinis ansamblis  laimėjo pereinamą taurę. Netrukus po  to į mokyklą parvežta dar viena taurė ir aukso spalvos medaliai. Juos laimėjo respublikiniame  būrių rikiuotės konkurse dalyvavusi mokyklos komanda, vadovaujama mokytojo  vyr. leitenanto Juliaus Svirušio.

       Konkursas vyko Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje.  Renginį sveikinimo žodžiais pradėjo mokyklos štabo viršininko pareigas einantis mjr. Algis Ramanauskas ir Pilietinės gynybos centro prie Krašto apsaugos ministerijos direktorė Danguolė Bičkauskienė. Dalyviai susipažino su Lietuvos kariuomene, ginkluote bei transportu, turėjo galimybę šaudyti iš pneumatinių ginklų šaudykloje. Konkurso metu būriai rodė rikiuotės elementus vietoje ir žygiuodami, taip pat žygiavo skanduodami  ir dainuodami.

       Alsėdžių vidurinė mokykla apdovanota konkurso organizatorių – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro –  diplomais. Komandos vadovui  Juliui Svirušiui įteikta Pilietinės gynybos centro ir Krašto apsaugos ministerijos padėka už iniciatyvą ir atsakingą požiūrį į vaikų pilietinio ugdymo svarbą.

 

 

Alsėdžių vid. mokyklos informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.