Gruodžio 2-osios vakarą tūkstančiais lempučių sužibo Plungės Kalėdų eglutė

2023-12-06

Praėjusio šeštadienio vakarą žmonių pilnoje Plungės Senamiesčio aikštėje sužibo gražuolė žaliaskarė eglė ir kitos kalėdinės dekoracijos.

Gražų vakarą į šventę gausiai sugužėjusius mažuosius ir suaugusius plungiškius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, vicemeras Žydrūnas Purauskis ir jų komanda. Ypatingas AČIŪ tartas žmonėms, kurių dėka šiemet Senamiesčio aikštėje turime ypatingai gražią eglutę, – ją padovanojusiems varkališkiams Sonatai ir Liudui Gadliauskams.

„Sonata ir Liudai, ačiū Jums už šią dovaną! Jūsų dėka Plungė turi pačią gražiausią Žemaitijoje, Lietuvoje, o gal net ir visoje Europoje eglę. Tikrai puikią užauginote ir turbūt liūdna buvo su ja atsisveikinti. O mes norime tą liūdesį sumažinti, padovanodami Jums mažą eglaitę, kurią linkime užauginti tokią pat gražią“, – kalbėjo meras Audrius Klišonis.

Prieš įžiebiant eglutę, susirinkusiuosius linksmino DJ Simon, šou grupė „Trys draugai“, Plungės kultūros centro vokalinė grupė „Hello“ ir, žinoma, Kalėdų senelis.

Pagrindinė Kalėdų senelio misija – kartu su visais suskaičiavus „5! 4! 3! 2! 1!“ įžiebti pagrindinį Kalėdų simbolį – papuoštą eglutę. Taip ir padaryta!

O nuo šiol – prasmingo, jaukaus ir šviesaus Kalėdų laukimo visiems mums!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.