Finišavo XXXVII-asis tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2017“

2017-07-28
Šachmatų turnyro „Plungė 2017“ nugalėtojai
Žaibo turnyro nugalėtojai

 

 

Sekmadienį (liepos 23 dieną) Plateliuose baigėsi 37-asis tarptautinis šachmatų turnyras „Plungė 2017“. Varžybos vyko Platelių gimnazijoje. Po devynių ratų kovos paaiškėjo nugalėtojai.

Turnyro nugalėtoju tapo tarptautinis didmeistris iš Vilniaus Vidmantas Mališauskas. Jis šešias partijas laimėjo, o tris baigė lygiosiomis. Tiek pat taškų surinko ir tarptautinis meistras iš Kauno Titas Stremavičius, tačiau papildomi rodikliai jam lėmė antrą vietą. Tašku mažiau surinkęs tarptautinis meistras iš Latvijos Olegas Krivonosovas, liko trečias. Geriausias tarp plungiškių – FIDE meistras Sigitas Kalvaitis. Jis puikiai kovėsi viso turnyro metu ir pretendavo į prizines vietas, tačiau nepasisekė paskutinėje partijoje ir su šešiais taškais liko septintas. Tarp moterų pirmą vietą iškovojo plungiškė Greta Mačiuitytė.

Penktadienį (liepos 21-ą) vyko žaibo turnyras. Dalyvavo 68 šachmatininkai. Nugalėtoju tapo tarptautinis didmeistris iš Vilniaus Vidmantas Mališauskas. Antras liko tarptautinis meistras iš Kauno Titas Stremavičius, trečias – tarptautinis meistras iš Rusijos Jurijus Malininas. Tarp plungiškių geriausiai pasirodė Kęstutis Vasylius (7,5 taško; 5 vieta). Plungiškis Ignas Mačiuitis, surinkęs 6,5 taško iš 10 galimų, iškovojo pirmą vietą jaunučių grupėje.

Turnyro organizatoriai dėkingi Platelių gimnazijos direktorei Reginai Rubinienei bei kitiems darbuotojams už nuoširdų priėmimą ir pagalbą.

 

 

  

 

Plungės VŠK „Bokštas“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.