Finišavo Plungės stalo teniso čempionatas

2015-04-27

 

 

        Plungės rajono stalo teniso čempionatus tradiciškai organizuoja Plungės stalo teniso klubas „Žemaite“. Klubas šiais metais švęs 15 metų gyvavimo sukaktį, tad siekė, kad ir stalo teniso mėgėjams sezonas būtų įsimintinas. Rungtyniauta trijose vaikinų / vyrų lygose – C (25 dalyviai), B (22 dalyviai) ir A (20 dalyvių). Dėl merginų / moterų nugalėtojos vardo varžėsi 4 merginos, jaunimo grupėje rungtyniavo 9 vaikinai. Atrankinės čempionato varžybos bet kokio lygio stalo teniso mėgėjams visą sezoną buvo organizuotos ir vyko kiekvieną šeštadienį (48 dalyviai).  Rezultatai tikrai svarbu, bet dar svarbiau – malonumas, patiriamas judant, bendraujant, emocijos rungtyniaujant, kovojant su varžovais, o taip pat ir su savo paties tinginiu, – raginančiu pasirinkti sofą ir televizorių.

        Balandžio 25-ą vykusias vyrų A lygos bei merginų / moterų varžybas sveikinimo žodžiu pradėjo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, palinkėjęs sėkmės bei pasidžiaugęs, kad daug įvairaus amžiaus plungiškių renkasi aktyvų gyvenimo būdą, sportuoja.  Stalo tenisas rajone neturi profesionalių trenerių, tačiau rungtyniaujama gana sėkmingai ir šalies pirmenybėse. Klubas „Žemaite“ džiaugiasi, kad jo veikla matoma, palinkima sėkmės. Šį sezoną stalo tenisininkai dėkingi ne tik sveikinusiems, bet ir prisidėjusiems prie varžybų organizavimo – Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktoriui Audriui Misiūnui, Sporto ir rekreacijos centro direktoriui Alvydui Viršilui, verslininkui Romui Remėzai.

        Vienas svarbiausių klubo „Žemaite“ tikslų – populiarinti stalo tenisą. Gausiai dalyvauta turnyruose šiais metais, tikimės ne mažiau dalyvių ir kitą sezoną. Laukiame ir vyriausio šiais metais rungtyniavusio, jau 74 metų sulaukusio Vinco Lauraičio, neabejojame, kad varžysis ir jauniausias šiais metais, vos 10 – metis Žilvinas Rusys. Aktyvūs buvo Kantaučių tenisininkai, tad Žlibinų seniūnija dalyvavusiųjų rajono čempionate skaičiumi nusileidžia tik Plungės seniūnijai. „Saulės“ gimnazija tapo gausiausiai atstovauta mokykla, pirmą kartą per pastaruosius metus dalyvių skaičiumi aplenkusi Kantaučių ir Nausodžio pagrindines mokyklas bei Kulių gimnaziją. Visgi tenka pripažinti, kad aktyviau ir gausiau dalyvauja vyrai ir vaikinai, o štai merginų / moterų grupėje dalyvių gretos retėja. Linkime ir joms – atraskite stalo tenisą, atraskite klubą „Žemaite“, – nesigailėsite.

        Čempionatai turi savo istoriją. Šiais metais į Plungės čempionatų istoriją savo vardą įrašė plateliškis Deividas Razgus, laimėjęs pirmąjį rajono čempiono titulą. Po 2002 metų, kai nugalėjo Petras Norkus, net 9 metus „karaliavo“ Stanislovas Ivanauskas, o po to 3 metus – Žydrūnas Vaitkevičius. Ar ir Deividui pavyks kolekcionuoti aukso medalius, pamatysime jau kitais metais. O štai kantautiškė Indrė Krūminytė – jau kolekcionierė:  ketvirti metai iš eilės ji čempionė. Abu šių metų čempionai auksą iškovojo ir dvejetų varžybose Deividas Razgus poroje su Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniu Nerijumi Kreišmontu, o Indrė Krūminytė – poroje su kuliške Sigita Metrikyte. Kiti prizininkai: merginų sidabras atiteko kuliškei Sigitai Metrikytei, bronza – jos sesei Erikai Metrikytei, sidabro medaliai dvejetuose atiteko Erikai Metrikytei ir Sonatai Kryževičiūtei. Vyrų pirmenybėse savo karjeros rezultatą pasiekė ir  antrą vietą pelnė Algimantas Krajinas, Stanislovas Ivanauskas – trečias po permainingų kovų su Algirdu Stanceliu. Dvejetuose antras Algimanto Krajino ir Juozo Jakšto duetas, trečias – Stanislovo Ivanausko ir Vaclovo Stankaus. Tikrai medalių nusipelnė ir Dainiaus Gotauto bei Petro Norkaus pora.

        Čempionatas baigėsi, sezonas – dar ne: laukia šalies veteranų pirmenybės, vyksta finalai Lietuvos čempionato lygose, vasarą vyks klubo „Žemaite“ narių ir jų šeimų sporto sąskrydis, na, o rugsėjo mėnesį planuojamu šventiniu 15 metų klubo sukakties turnyru prasidės kitas sezonas.

Merginų dvejetų 1 v. Sigita Metrikytė, Indrė Krūminytė 2015 merginų čempionato prizininkės Sigita Metrikytė (2 v.), Indrė Krūminytė (1 v,) Erika Metrikytė (3 v.) 2015 m. Plungės r. čempionas Deividas Razgus
     
Vyrų dvejetų 1 v. Nerijus Kreišmontas, Deividas Razgus 2015 vyrų čempionato prizininkai Algimantas Krajinas (2 v.), Deividas Razgus (1 v.), Stanislovas Ivanauskas (3 v.)

 

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.