Festivalis MINDĖĖĖ’23

2023-07-03
2023-07-06 Festivalis Mindėėė'23

„Mindėėė’23” festivalis švenčia savo jubiliejų – šiemet, tai jau penktą kartą vykstanti šventė, apjungianti Plungės gyventojus ir miesto svečius!

Kaip ir kasmet, veiklos bus daug. Prieš renginį, liepos 5 d., prasidės naktinis krepšinio 3×3 turnyras. Festivalio dieną vyks tinklinio turnyras, o Plungės parke Jūsų lauks net 6 zonos.

Kūrybos zona festivalyje sukurs jaukų kampelį, kuriame turėsite galimybę susipažinti su menininkų kūrybine veikla, atskleisti savo kūrybiškumą ir praplėsti akiratį.

Pokalbių zona – tai vieta, kurioje susipažinsite su unikalių ir užsispyrusių žmonių gyvenimo istorijomis bei pasiekimais.

Pramogų zonoje visą festivalio dieną turėsite galimybę išbandyti daug įvairiausių veiklų, tokių kaip: pripučiomos pramogos, virtualios realybės žaidimai bei kiti įvairūs užsiėmimai, kurių metu puikiai praleisite dieną kartu su kitais šeimos nariais, draugais bei pažįstamais.

Vaikų zona šiais metais mažuosius kvies ne tik pūsti muilo burbulų ir išsidažyti veidukų, tačiau čia jų lauks ir užduočių ruožas, pilnas linksmų bei lavinančių žaidimų, per kuriuos vaikai galės geriau pažinti Lietuvą bei Plungę.

Festivalio svečių zonoje galėsite daugiau sužinoti apie organizacijas, bendruomenes ir įmones, kurios veikia Plungėje ir už jos ribų.

Mugėje, būsiančioje J. Biliūno gatvėje, rasite įvairaus asortimento, nuo žaisliukų vaikams iki molinių puodų ar veltinių šlepečių.

Na, o vakare turėsite galimybę išgirsti nuostabių grupių VELVET ir BIPLAN koncertus Babrungo slėnyje bei 21 valandą vieningai sugiedoti Lietuvos valstybės himną kartu su po visą pasaulį išsibarsčiusiais lietuviais.

Liepos 6-ąją kviečiame švęsti čia, Plungėje, suteikdami galimybę smagiai pabūti drauge, o svarbiausia – prasmingai paminėti Valstybės ir Tautiškos giesmės dieną!

Festivalis Mindėėė’23: 

https://facebook.com/events/s/festivalis-mindeee23/1243766866508091/

Festivalio Mindėėė’23 naktinis krepšinio 3×3 turnyras: 

https://facebook.com/events/s/festivalio-mindeee23-naktinis-/603420798428968/

Festivalio Mindėėė’23 tinklinio turnyras: 

https://facebook.com/events/s/festivalio-mindeee23-tinklinio/974091783617737/

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.