Eglės baleto studija dalyvavo tarptautiniame festivalyje Turkijoje

2017-05-05

Turkijoje kiekvienais metais balandžio 23 dieną yra švenčiama Vaikų gynimo diena. Ta proga visoje Turkijoje vyksta daug tarptautinių festivalių. Pats didžiausias ir reikšmingiausias yra Turkijos nacionalinio radijo ir  televizijos organizuojamas festivalis, kuriame jau vienuolika kartų Lietuvai atstovavo ansamblis „Žirginėliai“. Šiais metais  puiki proga pasitaikė festivalyje dalyvauti Eglės baleto studijos (vad. Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė) šokėjoms,  kurios, pasipuošusios tautiniais drabužiais, atstovavo Lietuvai. Festivalis  ir tiesioginės transliacijos vyko pasakiškame Turkijos krašte Nevšehire – Kapadokijoje.  

Festivalyje dalyvavo daugiau nei 30 pasaulio šalių. Visi koncertai ir paradai buvo tiesiogiai transliuojami per TRT televiziją.  Tai džiugino Eglės baleto studiją lankančių vaikų tėvelius, kurie tiesioginės transliacijos metu  turėjo galimybę matyti savo vaikus koncertuose,  priėmimuose ir paraduose.

Eglės baleto studijos  mergaitės turėjo galimybę susitikti su Turkijos Prezidentu, Ministru Pirmininku ir Turkijos nacionalinės televizijos generaliniu direktoriumi. Susitikimų metu vaikai buvo gausiai apdovanoti naujomis, dovanų pripildytomis kuprinėmis, „Puma“ laikrodžiais, planšetiniais kompiuteriais ir begale kitų dovanų.  Kiekviena diena vaikams buvo ypatinga, nes kasdieną jų laukė vis nauji siurprizai, ekskursijos po Ankaros  įžymias vietas bei  po neapsakomo grožio Kapadokiją. 

 

KC inf.

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.