„DAROM – RENKAM – PANAUDOJAM“

2016-04-22

 

       Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje vyko socialinių mokslų metodinės grupės mokytojų organizuota projektinė diena DAROM – RENKAM – PANAUDOJAM.  Mokiniai pagal kiekvienai klasei paskirtą plotą švarino ne tik mokyklos aplinką, bet ir teritoriją nuo vandens perpumpavimo stoties iki visų plungiškių pamėgtos vietos  – Meilės kalnelio – ir dalį Saulės tako link Birutės gatvės.

       Po talkos vyko renginys mokyklos aktų salėje. Čia visos klasės pristatė savo kūrybinius darbus, sukurtus iš antrinių žaliavų. Komisijos ir visų dalyvių dėmesio sulaukė jungtinė 5a, 5b ir 6b klasių įkurta poilsio zona  „Raudonoji ramybės oazė“, kuri  turi ir praktinę vertę.  Taip pat savo kūrybiškumu sužavėjo 8b ir 9a klasių darbai.

       Viena iš užduočių buvo reklamos pristatymas gamtos apsaugos tema. Informatyviausias, kūrybiškiausias ir meniškiausias reklamas sukūrė 5a, 8a ir 10a klasės.

       Savo aktyvią veiklą pristatė mokyklos neformaliojo ugdymo būreliai: jaunųjų turistų klubas „Šimtakojis“ (mokyt. Ilona Vaitiekutė) ir jaunųjų miško bičiulių būrelis „Gamtos draugai“ (mokyt. Regina Ažaneckienė).

Roma Bužienė,
Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.