Dainuojamosios poezijos ir literatūros vakaras Plungės kultūros centre

2014-02-03


 

       Plungės kultūros centre sausio 30-osios vakarą rinkosi dainuojamosios poezijos ir literatūros mėgėjai. Gausus būrys žiūrovų išgirdo jaunųjų Plungės muzikantų atliekamus dainuojamosios poezijos kūrinius bei geriausius meninio skaitymo konkurso skaitovus.

       Sausio 1 d. sukako 300 metų, kai gimė lietuvių grožinės literatūros pradininkas Kristijonas Donelaitis, todėl 2014-ieji paskelbti šios iškilios asmenybės metais.  Tad dainuojamosios poezijos ir literatūros vakarą ištrauka iš Kristijono Donelaičio poemos  „Metai” pradėjo Plungės Senamiesčio mokyklos mokinys Martynas Razgus. „Saulės“ gimnazijos mokinys Mindaugas Rumšas pristatė ištrauką iš Justino Marcinkevičiaus poemos „Donelaitis”. Ištrauką iš pasakėčios  „Šou didgalvis” deklamavo Vytautas Stonys iš „Saulės“ gimnazijos. Giedrė Narušytė iš „Ryto“ pagrindinės mokyklos nustebino Marcelijaus Martinaičio eilėmis „Eksperimentas”. Orinta Baužytė, Auksė Gudijutė ir Haroldas Rusteika iš Akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos parodė literatūrinę kompoziciją pagal Bruno Ferero  „Trys novelės apie šeimą”. Vakarą savo kūryba papuošė ir Lukas Danilevičius, kuris atliko  keletą savo kūrybos eilėraščių bei dainuojamosios poezijos kūrinių. Viso vakaro metu žavėjo plungiškio bardo Vytauto Kairio, Mindaugo Rumšo ir Vytauto Stonio atliekami kūriniai.

       Džiaugiamės, kad vakaras tikrai pavyko, buvo šiltas ir susirinkusiems žiūrovams padovanojo daug nuostabių akimirkų. Dėkojame dalyviams ir skaitovus ruošusiems mokytojams Vandai Makauskienei, Rimai Česnauskienei ir Jurgitai Pakarklienei. Kviečiame susitikti ir  kituose Plungės kultūros centro organizuojamuose renginiuose.

 

Plungės kultūros centro informacija

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.