Bernadeta Griciūtė apdovanota II laipsnio diplomu

2015-04-29

          Balandžio 24-26 d. Kuršėnuose vyko Jaunųjų filologų konkurso respublikinis etapas. Tris dienas jaunieji filologai pristatinėjo savo darbus, klausėsi komisijos pastabų, aptarinėjo vieni kitų kūrybą, o konkurso pabaigoje lankėsi Naisių Baltų dievų ir Naisių krašto muziejuje.

          Iš Plungės „Saulės“ gimnazijos į baigiamąjį konkurso etapą buvo pakviestos dvi mokytojos Ritos Barniškienės parengtos mokinės: Evelina Puidokaitė (III a klasės mokinė) – į Tautosakos sekciją ir Bernadeta Griciūtė (IV b klasės mokinė) – į Publicistikos ir esė sekciją. Evelina Puidokaitė komisijai pristatė tiriamąjį darbą „Ar profesija yra žmogaus laimė?“ ir sulaukė daug pagyrų už darbo unikalumą ir sugebėjimą parodyti žemaitiško būdo savitumą. Džiugu, kad medžiaga iš Evelinos darbo bus atiduota į Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto archyvą ir taps mokomąja priemone kitiems.

          Bernadeta Griciūtė vertinimo komisijai pateikė savo rašinį apie ilgametį mokyklos direktorių ir mokytoją Juozą Milašių. Rašinys, pavadintas „Eadem sed aliter, arba mano lotynų kalbos mokytojas“, sužavėjo vertinimo komisijos pirmininkę Gintarę Adomaitytę, kuri sakė nustebusi, kad Juozas Milašius yra ne muzikos, o kalbų mokytojas. Už puikų rašinį apie savo lotynų kalbos mokytoją Bernadeta Griciūtė apdovanota švietimo ir mokslo ministro pasirašytu II laipsnio diplomu. Tai pirmas toks aukštas įvertinimas Plungės „Saulės“ gimnazijai Jaunųjų filologų konkurse.

 

          Sveikiname Bernadetą ir didžiuojamės jos laimėjimu.

 

 

Plungės „Saulės“ gimnazijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.