Bendradarbiavimo su regionine žiniasklaida niuansai – LSA seminare savivaldybių komunikacijos specialistams

2017-02-15


 

       Kaip sukurti ir palaikyti gerus santykius su regionine žiniasklaida ir kartu objektyviai bei tikslingai pristatyti savivaldybės veiklą – šia tema vasario 8 d., trečiadienį, Vilniuje diskutavo šalies savivaldybių komunikacijos skyrių vadovai bei viešųjų ryšių specialistai.

       Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) kartu su partneriu Centrine projektų valdymo agentūra (CPVA) surengtame seminare „Savivaldybės ir regioninė žiniasklaida: (ne)išnaudotos galimybės“ dalyvavo apie 70 savivaldybių atstovų. Seminare dalyvavo ir Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius bei laikraščio „Plungės žinios” žurnalistė Audra Zdramienė.

       Seminaro pranešėjai – viešųjų ryšių agentūros „Integrity PR“ strateginis konsultantas Aistis Zabarauskas, Birštono savivaldybės mero patarėja Rimantė Kurkauskaitė bei CPVA Komunikacijos skyriaus viršininkė Eglė Kučinskaitė – kartu su dalyviais aptarė savivaldybių komunikacijos strategijų bei efektyvių įrankių, kokybiško visuomenės informavimo, bendradarbiavimo su įvairiomis regioninės žiniasklaidos priemonėmis klausimus. Taip pat diskutuota apie alternatyvius visuomenės informavimo būdus regionuose bei galimybes kurti teigiamą savivaldybės įvaizdį, viešinant jos vykdomus Europos Sąjungos investicijų projektus.Parengta pagal Lietuvos savivaldybių asociacijos inf.
www.lsa.lt 
 

LRV nuotraukos

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.