Alsėdžiuose įgyvendintas LR Žemės ūkio ministerijos finansuotas projektas „AL SIEDU 2020“

2020-08-25


Kasmet rugpjūčio pirmas savaitgalis Alsėdžių miestelyje kupinas gerų emocijų, muzikos ir šurmulio. Jau tradicija tapusi „AL SIEDU“ šventė sulaukia gausaus būrio ne tik vietinių gyventojų, bet ir aplinkinių miestų ir miestelių svečių dėmesio.

Jau nuo penktadienio šventinis šurmulys prasidėjo tradiciniu AL SIEDU čempionatu. Jo metu buvo bandoma dalyvių ištvermė, sėdint netradicinėje padėtyje. Taip pat pirmą kart organizuotas pažintinis – pramoginis žaidimas „AL SIEDU palikimai“. Vėliau visi buvo kviečiami būriuotis gimnazijos kiemelyje kur vyko Alsėdžių dienos centro pristatymas, vainikuotas Šaulių orkestro pasirodymu, žalioji vakarienė. Renginio metu akustiniu koncertu džiugino atlikėjas Edgaras Lubys.

Sekančios šventinės dienos rytas prasidėjo Šv. Mišiomis už Alsėdžius ir alsėdiškius Alsėdžių bažnyčioje, po kurių skambėjo sakralinės muzikos melodijos, kurias atliko bosas Liudas Mikalauskas. Po nepakartojamo pasirodymo šventės dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti tautodailininko Vyto Jaugėlos Jubiliejinės parodos pristatyme bei iš arčiau įvertinti kūrėjo darbus. Paroda organizuota minint Tautodailės metus.

Apsilankę šventinėje mugėje, šventės dalyviai būriavosi „AL SIEDU 2020″ šventės pagrindinėje dalyje, kuri prasidėjo šeštadienio pavakarę. Atidarymas prasidėjo koncertu „Palikimai“. Čia pasirodė jungtinis Alsėdžių įstaigų ir organizacijų mėgėjų meno kolektyvai, Svečiai iš Žemaičių Kalvarijos, skrabalininkas Regimantas Šilinskas, populiariosios muzikos grupė „Patruliai“.

Alsėdiškių vardu nuoširdžiai dėkojame šventės rėmėjams, svečiams, policijos komisariato darbuotojams ir visiems prisidėjusiems prie 2020 metų šventės. Įgyvendinamam projektui „AL SIEDU 2020“  finansavimą skyrė LR Žemės ūkio ministerija, Plungės rajono savivaldybė.

Plungės rajono Alsėdžių bendruomenės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.