75-asis Kultūros centro kūrybinis sezonas: naujos idėjos ir iššūkiai

2013-10-15

 

     Plungės kultūros centras, dar vasaros pabaigoje ruošdamasis naujam 75-ajam kūrybinės veiklos sezonui, kūrė ne tik naujus renginius ir projektus, bet ir ieškojo būdų bei priemonių, kaip būti dar arčiau Jūsų, brangūs plungiškiai ir miesto svečiai. Siekdami realizuoti savo idėjas, aktyviai ėmėmės veiksmų, tad jau nuo spalio 1 dienos visą informaciją apie Plungės kultūros centro veiklą, artimiausius renginius bei projektus galėtumėte rasti atnaujintame Kultūros centro interneto tinklalapyje www.plungeskc.lt. Naujame tinklalapyje  informacija pateikiama ne tik renginių kalendoriuje, bet ir kairėje pusėje esančiose renginių kategorijose (Koncertai, Parodos, Spektakliai, Šventės, Edukaciniai renginiai bei Kiti renginiai). Netrukus, apsilankę mūsų naujame tinklalapyje,  Jūs galėsite užsisakyti naujienlaiškį , kuriame Jus informuosime apie artimiausiu metu į vyksiančius renginius ir projektus. Kaip jau ne kartą minėjome, mes visada laukiame Jūsų pageidavimų, pasiūlymų ir atsiliepimų, kuriuos galite pateikti el. p. plungeskc@gmail.com, prieš renginius Kultūros centro fojė arba tiesiog apsilankant Kultūros centro 40 kab. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė bei Jūsų poreikiai.

     Formuodami Plungės kultūros centro 2013-2014 metų veiklas ir stambiausių renginių planus, didžiausią dėmesį skyrėme tam, kad Jums galėtume pasiūlyti skirtingo pobūdžio renginių, kurie atitiktų kiekvieno iš Jūsų kultūrinius poreikius. Rugsėjo mėnesį Jus kvietėme į teatralizuotą „Mamyčių turgelį “, muzikinį bobų vasaros vakarą, skirtą vyresnio amžiaus žmonėms, į „Domino“ teatro spektaklį bei į kitus renginius. Spalio mėnesį dovanojome koncertines programas Policijos ir Savivaldos dienų progomis. Mažuosius kultūros mylėtojus kviečiame į pramoginę-edukacinę popietę  „Spalvų pasaulyje“, jaunimą ir muzikos mylėtojus – į „Eurovizijos“ dalyvio Andriaus Pojavio koncertą, spalio 26 d. organizuojame teatralizuotą Didijį Plungės jomarką, lauksime Jūsų apsilankant  Pašneksių popietėje, skirtoje Tarmių metams paminėti. Lapkričio mėnesį kviesime Jus apsilankyti jaunimo šokių grupių rinkimų konkurse ,,Šok“, net 6 skirtingo žanro koncertuose, 4 spektakliuose, skirtuose į vairaus amžiaus žmonėms, pakviesime Jus apsilankyti renovuotoje Kultūros centro parodų salėje ir pasigrožėti Plungės rajono audėjų kūrybos darbais bei kviesime į kitus renginius. Žinoma, tradiciškai nuo gruodžio 1 dienos jau galėsite į sigyti bilietus į išskirtinį kamerinį vakarą  „Senuosius palydint“, kuris šiais metais vyks gruodžio 27 d.

     Visus metus Jūsų lauks gausi į vairių žanrų ir formų renginių pasiūla. Išlaikysime pusiausvyrą tarp populiarumo ir klasikos, tarp muzikos bei šokių, edukacijos ir pramogos, jaunimo ir vyresniojo amžiaus, tarp muzikos ir teatro, tarp tradicijų ir naujovių. Sieksime, kad kultūrinis gyvenimas taptų neatsiejama Jūsų gyvenimo dalimi.

 

Kultūros centro inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.