14 vieta Lietuvos krepšinio mokyklų reitinge

2016-09-08

 


       Prieš pat Visuotinę Lietuvos krepšinio mokyklų atvirų durų dieną Lietuvos krepšinio federacija suskaičiavo Lietuvos krepšinio mokyklų reitingą. Pasibaigus svarbiausioms praėjusio sezono varžyboms, reitingas skelbiamas antrus metus iš eilės.

       Sudarant reitingą, buvo vertinamas krepšinio mokyklų komandų pasirodymas Lietuvos moksleivių krepšinio lygos 2015-2016 m. sezonu, mokyklų auklėtinių dalyvavimas įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinėse. Papildomai mokyklos gavo taškų už savo auklėtinius nacionalinėse vyrų ir moterų rinktinėse, jei tie žaidėjai buvo gimę 1993 m. ir jaunesni (U23). Taip pat mokyklai taškų galėjo pelnyti ir treneris, kurio auklėtinis dar iki 24-ojo gimtadienio pateko į galutinį nacionalinės rinktinės dvyliktuką. Skaičiuojamas bendras mokyklų reitingas, taip pat atskirai vaikinų ir merginų.

       2016 m. absoliučia reitingo nugalėtoja tapo Vilniaus krepšinio mokykla, kuriai daug taškų pelnė net 6 auklėtinės, kurios drauge su U20 merginų rinktine tapo Europos B diviziono vicečempionėmis. Plungės sporto ir rekreacijos centras bendrame krepšinio mokyklų reitinge užėmė 14 vietą, surinkusi 102,08 balo. Surinktą taškų sumą sudaro 77 taškai, gauti už iškovotus laimėjimus Moksleivių krepšinio lygoje, ir 25,08 taško – už paruoštus žaidėjus Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinėms. Lietuvos jaunučių vaikinų krepšinio rinktinei atstovavo Virgilijaus Lapio auklėtinis Laurynas Vaištaras, kuris su rinktine iškovojo Europos jaunučių krepšinio čempionato sidabrą. Jaunučių merginų rinktinei atstovavo Editos Lapienės treniruojama Agnesė Garčinskaitė.

       Vaikinų reitinge šiais metais nugalėjo A. Sabonio krepšinio centras. Plungės sporto ir rekreacijos centras vaikinų krepšinio mokyklų reitinge užėmė 13 vietą, kaip ir 2015 metais. Merginų reitinge pirmoji – Vilniaus krepšinio mokykla. Plungės SRC merginų reitinge užėmė 12 vietą.

       2016 m. sezoną Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšinio komandos mums padovanojo daug gražių pergalių, kurios garsino Plungės vardą visoje Lietuvoje. Dėkojame visiems Plungės SRC krepšinio treneriams už pasiektus rezultatus praėjusiame sezone: Virgilijui Lapiui, Editai Lapienei, Genadijui Glikmanui, Julytei Mefiodienei ir Eugenijui Timofejevui. 

 

Plungės SRC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.