Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
     
Aktualijos
Su architektu A. Žebrausku – apie Babrungo slėnio rekonstrukcijai tinkamas medžiagas

 

 

Rugpjūčio 2 dieną Savivaldybėje architektas Algirdas Žebrauskas merui Audriui Klišoniui, už sėkmingą projekto įgyvendinimą atsakingiems Savivaldybės administracijos specialistams, taip pat – partneriams iš UAB „Plungės lagūna“ (generaliniam direktoriui Dariui Bieliauskui ir vykdančiajam direktoriui Povilui Batavičiui) pristatė projekto „Babrungo upės slėnio estrados teritorijos ir jos prieigų bei jungčių su Plungės miesto centrine dalimi sutvarkymas“ koncepciją.

Apie estrados, žiūrovų sėdimų vietų, takelių, mašinų stovėjimo vietos, persirengimo kambarių ir sanitarinio mazgo išdėstymo schemą jau buvo kalbėta per praėjusį susitikimą. Šį kartą susitikimo dalyviai aiškinosi smulkesnius, bet ne mažiau reikšmingus projekto niuansus, renkant mažosios architektūros elementus.

A.  Žebrauskui buvo svarbi užsakovų nuomonė, koks stilius – klasikinis ar modernus – turėtų vyrauti rekonstruojamame objekte. Žinant atsakymą, paprasčiau parinkti prie infrastruktūros derančius mažosios architektūros elementus: suolelius, šviestuvus, atitvarus, net šiukšliadėžes.

Nemažai diskutuota ir apie tai, kokias statybines medžiagas naudoti atnaujinant Babrungo slėnį ir Laisvės alėją, kokios zonos turėtų būti grįstos klinkerio, kurios – betono trinkelėmis, kiek vientisam stiliui išgauti naudoti akmens plokščių ir panašiai.

Susitikimo dalyviai priėjo prie vienos nuomonės, kad Laisvės alėjoje būtina kloti dangas, atsparias mechanizuotam valymui.

Architektas A. Žebrauskas turėjo nemažai originalių pasiūlymų, kaip sutvarkyti ir pagyvinti šią Plungės miesto dalį, kad čia norėtų lankytis kuo daugiau žmonių, tačiau savo idėjas jis pirma turi suderinti su kultūros paveldo specialistais.

Kitas susitikimas Savivaldybėje numatytas tuomet, kai A. Žebrauskas jau žinos paveldosaugininkų atsakymą, kaip tvarkyti Laisvės paminklą, iš kokios medžiagos – betono, vario ar akmens – gaminti trūkstamas vazas ir laiptus, kelių briaunų stovus statyti  ir pan.

A.  Žebrauskas pasižadėjo su atliktomis projekto korekcijomis į Savivaldybę grįžti po savaitės. Po to seks  projekto „Babrungo upės slėnio estrados teritorijos ir jos prieigų bei jungčių su Plungės miesto centrine dalimi sutvarkymas“ viešinimo procedūra.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
 

 

 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS