Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
 

 

Naujienos
Prieš Kovo 11-ąją - gimnazijos pažintis su kitų šalių kultūra

 

 

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija turi gražią tradiciją – minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kiekvienais metais pasikviečia bendraamžius iš kitų šalių.

Šiemet buvo jau penkti metai, kai tokia proga gimnazijoje sulaukiama svečių, kurie dalyvauja Plungėje vykstančiame tarptautiniame vaikų ir jaunimo liaudies šokių festivalyje „Laisvės vaikai“. 

 Per tuos penkerius metus susipažinta su Bulgarijos, Rusijos, Estijos, Ukrainos nacionaline kultūra.  Šiais metais svečių sulaukta net iš Serbijos sostinės Belgrado. Gausiai į gimnazijos salę susirinkusi bendruomenė turėjo progos susipažinti ir pasidžiaugti  šokių ir dainų ansamblio „Radost“ jaunaisiais  šokėjais, kuriuos itin šiltai ir maloniai priėmė gimnazijos 7 klasės mokiniai, padedami auklėtojos Elytės Žirgulienės.

Pasveikinti gimnazijos bendruomenės Kovo 11-osios proga atvyko ir LR Seimo narys Jurgis razma, Plungės rajono savivaldybės tarybos narė Asta Beierle Eigirdienė,  festivalio „Laisvės vaikai“ meno vadovė, šokių ir dainų ansamblio „Suvartukas“ vadovė Ilona Baltikauskaitė, Alsėdžių seniūnė Danutė Repšienė.

Koncerte netrūko šiltų ir smagių akimirkų, kurias dovanojo ne tik svečiai, bet ir gimnazijos dainorėliai, parengti mokytojo Martyno Miliausko, bei orkestro muzikantai, kuriuos paruošė Linas Senkus.

Gimnazijos direktorius Leonas Mockūnas, sveikindamas su Kovo 11-ąja, visiems susirinkusiesiems priminė, kokia svarbi yra Laisvės ir Nepriklausomybės kaina.

LR Seimo narys Jurgis Razma, sveikindamas su švente, džiaugėsi, kad Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija yra būtent ta bendruomenė, kurioje šios šventės atsiskleidžia tobuliausiai. „Turite puikų kolektyvą, energijos ir įvairiausių idėjų nestokojantį direktorių, todėl nenuostabu, kad net po Gerdos Šukytės laimėto „Lietuvos balso“ daug kam kyla klausimų, kur dar galima rasti tokių grynuolių vaikų?“ - kalbėjo svečias, linkėdamas, kad, pildant kitas svajones, meilė Tėvynei visada išliktų pirmoje vietoje.

Plungės rajono savivaldybės tarybos narė Asta Beierle Eigirdienė, sveikindama susirinkusiuosius Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga, pasidžiaugė galimybe ne tik švęsti savo šalies šventes, bet ir sudaryta galimybe susipažinti su kitų šalių tradicijomis, papročiais, kultūra. „Tik pažindami kitus, dar geriau galime suprasti ir savo turimas vertybes“, - sakė viešnia.

Alsėdžių seniūnė Danutė Repšienė akcentavo, koks didelis gimnazijos nuopelnas yra tokių švenčių organizavimas ir priminimas, kokie buvome, kad laisvės kaina iškovota didelių pastangų dėka.

Koncerto metu LRT archyvine medžiaga prisiminta, kokia buvo ta 1990 metų Kovo 11-oji, kokie įvykiai atvedė pažangius tautiečius iki Nepriklausomybės Akto atstatymo dienos.

Dirketorius Leonas Mockūnas dėkojo šokių ir dainų ansamblio „Radost“ vadovui Punisa Todorovič ir rėmėjai – viešajai įstaigai „Bruneros“

 

Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazijos inf.

 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS