Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
Priėmimas į ugdymo įstaigas

 

 

Dėl priėmimo į penktas klasesInformuojame, jog 2019 m. birželio 13 d. paskelbus priėmimo rezultatus į penktąsias klases, vietas rajono mokyklose gavo 59 būsimi penktokai. Norime priminti, jog prašymai priimami vaikų, kurie pereina mokytis į kitas mokyklas. Vaikai kurie lieka mokytis toje pačioje įstaigoje, prašymų per sistemą neteikia. Priėmimo metu nepatenkinta 10 prašymų, nes prašymuose nurodytose įstaigose nebeliko laisvų vietų arba netinkamai užpildyti prašymai.

 


 

Tėvelių, kurių prašymai buvo nepriimti, prašome pakoreguoti prašymus arba susisiekti su Plungės r. savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriumi.

 


 


 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

 

 


Jau įvyko pirmas priėmimo į Plungės miesto ir rajono lopšelius-darželius etapas

 

        Gerbiami Tėveliai, informaciją apie priėmimą turite gauti prašyme nurodytu elektroniniu paštu. Jei Jūsų tokia informacija nepasiekė, prisijunkite prie Darželių sistemos, kur galėsite pamatyti, ar Jūsų vaikas pateko į darželį.

 

        Gavę pranešimą apie patekimą į ugdymo įstaigą, tėveliai iki birželio 10 d. turi kreiptis į lopšelį-darželį ir sudaryti sutartį, tuo patvirtindami, kad tikrai vaikas lankys šią ugdymo įstaigą. Jei negalite iki nurodytos dienos atvykti į švietimo įstaigą, susisiekite su įstaiga ir susitarkite dėl galimybės atvykti kitą dieną.

 

Kitas priėmimo į lopšelius – darželius etapas baigsis ir pranešimai apie priėmimą į ugdymo įstaigas bus skelbiamas birželio pabaigoje.

 

  

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

 

   

 

Registracija į ikimokyklinio ugdymo įstaigas jau galima.

 

 

PAPILDOMA INFORMACIJA.

 

Norėdami pateikti prašymą į darželius prisijunkite per elektroninius valdžios vartus (prisijungimas pažymėtas raudonai prie mygtuko „Priėmimas į darželius“). Prisijungę per elektroninius valdžios vartus grįžkite į skiltį „PRIĖMIMAS į švietimo įstaigas“ ir spauskite mygtuką „Priėmimas į darželius“.

 

Pradedama priimti prašymus dėl vaikų ugdymo švietimo įstaigose  

 

2019 m. balandžio 1 d., apie 13.00 val., prasidės prašymų ugdyti bendrojo ugdymo mokyklose priėmimas. Tą pačią dieną apie 15.00 val. prašymų ugdyti ikimokyklinio ugdymo įstaigose priėmimas.

Prašymus galėsite teikti internetu. Jei neturėsite galimybės pateikti prašymo internetu, galėsite teikti Plungės rajono seniūnijose, o Plungės mieste – Plungės rajono savivaldybės administracijoje. Visi Jūsų prašymai bus įdėti į elektroninę priėmimo sistemą. Prašymus bus galima pateikti www.plunge.lt  skiltyje „Aktuali informacija“. 

 Norime gyventojų paprašyti supratimo, jei kartais sistemoje atsirastų trikdžių ir nepavyktų prašymo pateikti per sistemą, nes gali būti, jog pirmą dieną dėl gausos prisijungimų sistema gali šiek tiek strigti. Prašome nepanikuoti ir prašymą pabandyti teikti tiek vėliau, nes pagrindiniam prašymų priėmimui skirti 2 mėnesiai. Tikimės, jog sistema veiks puikiai ir papildomų rūpesčių tėveliams nesukels, registruojant vaikus į švietimo įstaigas. Visų prašome, pastebėjus kokius nors sistemos trūkumus ar klaidas, informuoti Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrių el paštu svietimas@plunge.lt, dangirute.vaskiene@plunge.lt, gintautas.rimeikis@plunge.lt arba skambinti tel.:  (8 448) 73 164 ir (8 448) 73 155.  

 

 Dažnai užduodami klausimai: 

 

       Kodėl negaunu pranešimo į elektroninį paštą, nors prašymą užregistravau (mokyklos)?

      Šiuo metu aiškinamės, kodėl pranešimai į elektroninį paštą nebuvo atsiųsti. Visi Jūsų prašymai yra priėmimo sistemoje. Prisijungus prie sistemos, kairėje pusėje yra skiltis „Užregistruoti prašymai“. Jei šioje skiltyje matote prašymą, vadinasi Jūsų prašymas užregistruotas. Laukite kol bus paskirta švietimo įstaiga.

 

       Kodėl negaunu pranešimo į elektroninį paštą, nors prašymą užregistravau (darželiai)?

       Šiuo metu aiškinamės, kodėl pranešimai į elektroninį paštą nebuvo atsiųsti. Visi Jūsų prašymai yra priėmimo sistemoje. Prisijungus prie sistemos, kairėje pusėje yra skiltis „Vaikai eilėje“, kurioje galite matyti užregistruotus prašymus ir matyti kelinti eilėje yra Jūsų vaikai.

 

       Kodėl neleidžia pateikti prašymo į darželius?

       Patikrinkite ar Jūsų naudojama interneto naršyklė yra atnaujinta. Gali būti, jog naudojate seną interneto naršyklės versiją. Teikiant prašymą geriausia naudoti „Google Chrome“ arba „Firefox“  naujausias interneto naršykles.

       Pasitaiko atvejų, jog tėvams neleidžiama prisijungti prie sistemos, nes prašymas buvo pateiktas darželyje ir darželis neperdavė visos reikalingos informacijos, todėl sistemoje trūksta kai kurių duomenų. Dėl šios priežasties Jūsų nesusieja su elektroninių valdžios vartų sistema. Problema sprendžiama ir greitu metu bus išspręsta.

      Jei žinote, jog pateikėte prašymą į darželį, bet sistemoje nematote užregistruoto vaiko, susisiekite mumis: Plungės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, el. pašto adresai svietimas@plunge.lt, dangirute.vaskiene@plunge.lt, gintautas.rimeikis@plunge.lt arba tel.:  (8 448) 73 164 ir (8 448) 73 155.

  

         Jei pateikiau prašymą, kaip žinoti, jog jis užregistruotas?

          Visi Jūsų prašymai yra priėmimo sistemoje. Prisijungus prie sistemos, kairėje pusėje yra skiltis „Užregistruoti prašymai“. Jei šioje skiltyje matote prašymą, vadinasi Jūsų prašymas užregistruotas. Laukite kol bus paskirta švietimo įstaiga.

 

         Kada sužinosime į kurią mokyklą patekome (pirmokams)?

          Kvietimai būsimiesiems pirmokams mokytis įstaigoje bus paskelbti pirmąją birželio savaitę. Jei pasirinktoje(-se) įstaigoje(-se) neliktų laivų vietų, su Jumis susisieksime ir informuosime apie galimybę pasirinkti kitą švietimo įstaigą.

 

          Kada sužinosime į kurią mokyklą patekome?

          Visiems moksleiviams, kurie pateikė prašymus, išskyrus į pirmąsias klases, apie kvietimą mokytis įstaigoje, sistemoje bus pranešta birželio paskutiniąją savaitę, kai baigsis mokslo metai. Pranešimai apie gautą kvietimą sistemoje, bus išsiųsti el. paštu. Jei pasirinktoje(-se) įstaigoje(-se) neliktų laivų vietų, su Jumis susisieksime ir informuosime apie galimybę pasirinkti kitą švietimo įstaigą.

 

         Kaip registruoti vaiką jei neturiu interneto ar kompiuterio?

        Jei neturite galimybės registruoti vaiko internetu. Prašymą galite užpildyti Plungės rajono seniūnijose (išskyrus Plungės miesto seniūniją) arba Plungės rajono savivaldybės administracijoje (Vytauto g. 12). 

 

        Mano vaikas lanko X mokykloje 4 klasę. Ar reikia teikti prašymą internetu, kad patektumėme į 5 klasę?

        Papildomai prašymų per sistemą teikti nereikės. Norėdami, kad vaikas mokytųsi tos pačios mokyklos penktoje klasėje, prašymus teiksite mokykloje. Apie tai jus informuos mokykla (ta pati tvarka galioja mokyklose, kuriose vykdomas ir priešmokyklinis ugdymas). Prašymai internetu teikiami tik pereinant mokytis į kitą mokyklą.

       Ar galėsime pasirinkti mokytoją? 

        Mokyklų pageidavimu, tokia galimybė nėra numatyta. Sistemoje gyventojai pateiks tik parašymus mokytis švietimo įstaigoje. Visi gauti prašymai pagal patvirtintą klasių komplektų skaičių bus perduoti mokykloms, o mokyklos savo nustatyta tvarka skirs klasių vadovus.  

       Ikimokyklinio ugdymo įstaigai pateikiau prašymą dar 2017 metais. Ar man reikės pildyti dar vieną prašymą? 

        Prašymai, pateikti ikimokyklinio ugdymo įstaigoms iki 2019 m. sausio 1 d. ir juose nurodyta, jog vaikai lankys įstaigas nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. ar vėliau (2020 arba 2021 metais), automatiškai bus įdėti į prašymų priėmimo sistemą, todėl dar vieno prašymo pildyti nereikės. Prašymai, kuriuose nurodyta, jog vaikai pradės lankyti įstaigas iki 2019 m. birželio, teikiami senąja tvarka, pildant prašymą ikimokyklinio ugdymo įstaigoje. 

       Jei mūsų šeima registruota X gatvėje Y name, ar reikia gyvenamąją vietą atskirai deklaruoti? 

        Kai seniūnijoje registruojate savo gyvenamąją vietą, Jūs deklaruojate, jog ten gyvenate, todėl atskiros deklaracijos pildyti nereikia.  

      Ar pildant prašymą internetu reikės pateikti dokumentus apie deklaruotą gyvenamąją vietą? 

 

Prašymų pateikimo sistema yra susieta su Gyventojų registru, todėl atskiros pažymos pateikti nereikės.

 

  Mokyklų aptarnaujamos teritorijos 

  Prisijungimas prie sistemos

  Prašmo formos pildymo pavyzdys į mokykla_1

  Prašmo formos pildymo pavyzdys į mokyklas_2

                                                                                                               Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija


Prieš pildydami prašymą į darželius, prašome prisijungti čia

 


Paskutinis atnaujinimas: 2019-06-13 11:18:11
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
 

 

 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS