Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     
 

 

Naujienos
Naujos pergalės Ispanijoje

 

Ispanija ir vienas prestižiškiausių konkursų Europoje - FIESTALONIA! Jį organizavo tarptautinių konkursų ir festivalių lyderė, UNESCO garbės narė Fiestalonija Milenio. Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai ir toliau plečia savo akiratį, konkuruoja ne tik respublikos, bet ir su viso pasaulio atlikėjais! Tokiame amplua išbandyti save yra didelis iššūkis.

Konkursas buvo organizuojamas dviem turais. Dalyviai turėjo atlikti dvi skirtingas programas, kad patektų į finalą ir būtų išrinkti geriausi muzikantai. Konkurso komisija – garsūs dirigentai, muzikantai, prodiuseriai, muzikos kritikai iš Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Kinijos, JAV ir kt. šalių. FIESTALONIJOS kultūrinė veikla nukreipta į taikos, draugystės, broliškų santykių ir pasaulio tautų solidarumo propagavimą, stiprinti tarptautinius santykius. 

Melisa Mikailaitė (fortepijonas), kurios mokyt. R. Bernotienė, FIESTALONIJOJE konkuravo su dalyviais iš 25 pasaulio šalių, t. y. atstovais ne tik iš daugumos Europos šalių, bet ir Indonezijos, Indijos, Rusijos, JAV, Kanados, Meksikos, Malaizijos, Izraelio ir kt., ir buvo įvertinta ypatingai. Ispanijos FIESTALONIJA Melisą įvertino 98 balais ir I vietos laureato diplomu. Pirmą kartą Zalcburgo tarptautinime konkurse sužibusi žvaigždutė nenustoja šviesti ir toliau džiugina ir stebina savo pasiekimais.

Deimantas Rimkus (akordeonas), kurio mokyt. L. Veniulienė, šiame prestižiniame, pasauliniame konkurse tarp tų pačių šalių dalyvių buvo įvertintas taip pat aukštais balais -  85 balai ir  -II vietos diplomu.

Sveikiname Melisą, Deimantą ir jų mokytojas. Nenustokite siekti gražių tikslų ir tikimės kuo dažniau jus pamatyti tarpe geriausių muzikantų. 

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pianistė Melisa Mikailaitė, tarptautinio konkurso FIESTALONIA Ispanijoje 1 vietos laureatė

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos akordeonistas Deimantas Rimkus, tarptautinio konkurso FIESTALONIA Ispanijoje 2 vietos laureatas

Melisos Mikailaitės 1 vietos diplomas

Deimanto Rimkaus 2 vietos diplomas

 

Muzikos teorijos skyriaus vyr. mokytoja Saida Mikailienė
 
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS