Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

 

Naujienos
Nuotolinis karnavalas Platelių gimnazijoje

 

Gruodžio 22-ąją, paskutinę dieną prieš Kalėdų atostogas, Platelių gimnazijoje vyko pirmasis istorijoje nuotolinis karnavalas.

Ryte visi rinkosi į paskutinę šiemet klasės valandėlę, kurios metu moksleiviai kartu su auklėtojais paskutinį kartą patobulino savo pristatymus prieš oficialiąją karnavalo dalį, žiūrėjo kalėdinius filmukus ir linkėjo vienas kitam saugių ir prasmingų švenčių. Po klasės valandėlės mokiniai jungėsi į bendrą ZOOM kambarį ir dalyvavo linksmame, kalėdiniame KAHOOT žaidime, kurį organizavo gimnazijos lyderių grupė. Į virtualią viktoriną prisijungė net 48 dalyviai, kurie turėjo atsakyti į 60 kalėdinių klausimų. Laimėtojai buvo apdovanoti nuostabiais prizais – 32 GB atmintukais. Po žaidimo buvo paskelbti oficialūs nugalėtojai, kuriems prizai atiteks iškart, kai tik bus galimybė sugrįžti į mokyklą, o savivaldos koordinatorė Odeta Erminaitė lyderių vardu linkėjo visiems linksmų švenčių.

Po pertraukėlės visi mokiniai vėl jungėsi į ZOOM platformą, kurioje jau laukė gimnazijos direktorė, pasiruošusi sveikinimo žodį tarti visiems mokiniams ir mokytojams. Pasibaigus išties užburiančiai ir motyvuojančiai kalbai, visus sveikino ir karnavalo oficialiosios dalies organizatoriai bei vedėjai – dvyliktokai. Jie karnavalo metu buvo pilotais, kurie panoro supažindinti visus su pasauliu virtualiu būdu. Linksmai pristatę kiekvieną klasę ir jų auklėtojus, šventės pilotai perleisdavo lėktuvo vairą vis kitiems lakūnams ir taip leido pažinti visų pasaulio regionų kultūras bei tradicijas. Klasėms teko parengti prezentaciją apie jai tekusią religiją ar regioną: krikščionybę, hinduizmą, islamą, budizmą, judaizmą ir Pietų Ameriką. Dvyliktokai prieš pristatymus kvietė išbandyti savo jėgas įvairiuose virtualiuose žaidimuose: menti.com, sli.do ir wheeldecide, kurių pagalba sužinojome, kas mokiniams asocijuojasi su Kalėdomis, ką jie žino apie Indiją, kokią Azijos šalį norėtų aplankyti ir kaip gerai pažįsta įžymius žydus.

Įsitikinę įvairiapusiais moksleivių gebėjimais ir išklausę nuostabius klasių pristatymus, mokiniai gavo po linksmą užduotį, kurią turės atlikti atostogų metu – perskaityti knygą, išsikepti sausainių ar peržiūrėti kalėdinį filmą. Pabaigoje dvyliktokai taip pat tarė nuoširdų ačiū dalyviams ir linkėjo gražių švenčių.

Dėkojame visiems už iniciatyvą, bendradarbiavimą ir gerą nuotaiką. Karnavalas pavyko puikiai, visi pasisėmėme tik pačių geriausių emocijų.

  

Mokinių lyderių grupės koordinatorė mokytoja Odeta Erminaitė
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS