Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Prisijungimas gyventojams

Skelbimai
Melioruotų žemių savininkų žiniai

Informuojame, kad valstybės lėšomis bus remontuojami avarinės būklės melioracijos įrenginiai, kurie nuosavybės teise priklauso valstybei. Jei dirbamos žemės paviršiuje laikosi vanduo, susidaro vandens lomos, užžėlusios ar apsemtos neveikiančios drenažo sistemos žiotys, vandens nuleistuvai ar pralaidos yra avarinės būklės, prašome kreiptis į Plungės rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrių telefonu (8 448) 72 429, mob. telefonu (8 640) 53646 bei elektroniniu paštu savivaldybe@plunge.lt, asta.stankuviene@plunge.lt. Nustačius, jog žemės sklype yra valstybei nuosavybės teise priklausančių avarinės būklės melioracijos įrenginių, bus priimami prašymai juos remontuoti.

Prie prašymo būtina pateikti žemės sklypo planą bei dokumentus, patvirtinančius žemės sklypo nuosavybės ar kitas jo valdymo teises. Pirmenybė teikiama intensyviai dirbamos žemės savininkams.

Primename, kad valstybei nuosavybės teise priklauso: sureguliuoti upeliai, grioviai, kuriais vanduo nuteka nuo daugiau kaip vieno žemės savininko ar kito naudotojo sklypo, melioracijos statiniai, kanalizuoti grioviai ir drenažo rinktuvai, kurių skersmuo yra 12,5 cm ir didesni (jeigu jie yra įrengti už valstybės lėšas).

 

 Žemės ūkio skyriaus informacija


 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS