Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
 

 

Bendradarbiavimas su Klaipėdos valstybiniu muzikiniu teatru

    

 

Apie Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą, jo repertuarą - www.klaipedosmuzikinis.lt

2006-09-28

       2006 metų rugpjūčio 26 dieną Plungėje, M. Oginskio dvaro (Žemaičių dailės muziejus) menėje buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro ir Plungės rajono savivaldybės. Sutartį pasirašė teatro vadovė Audronė Žigaitytė - Nekrošienė ir Plungės rajono savivaldybės meras Algirdas Pečiulis.  

       Ši sutartis leis mūsų rajono  gyventojams dar artimiau pažinti sudėtingą vienintelio Žemaitijos regione muzikinio teatro meną ir teatre kuriančius muzikus, dainininkus, baleto artistus, režisierius bei dailininkus, pristatyti Plungės rajono gyventojams naujausius teatro kūrybinius projektus Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, Plungės rajono kultūros centruose ir kitose rajono koncertinėse erdvėse. Sutartis sudarys sąlygas rajono kultūros įstaigoms tiesiogiai bendradarbiaujant su teatru dar plačiau pristatyti profesionalių menininkų kūrybą.

       Pagal pasirašytą Bendradarbiavimo sutartį, Plungės rajono gyventojai bilietus į teatro pastatymus, koncertus ir renginius, vykstančius Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, galės įsigyti su 20 procentų nuolaida, jei bus užsakyti ne mažiau kaip 5 bilietai (ne vėliau kaip prieš 20 kalendorinių dienų).

       Jau iš karto po sutarties pasirašymo, teatro vadovė Audronė Žigaitytė – Nekrošienė ir Plungės rajono savivaldybės kultūros centro direktorius Romas Matulis aptarė artimiausius įstaigų  bendradarbiavimo planus, numatomus teatro spektaklių pristatymus rajono žiūrovams Plungės kultūros centro scenoje.

2006-10-30      

       Atsižvelgdama į sudarytą bendradarbiavimo sutartį, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovė Audronė Nekrošienė pasiūlė Plungės rajono visuomenei pasižiūrėti P. Čaikovskio operos „Eugenijus Oneginas“ premjerą išskirtinėmis sąlygomis, taikant didelią nuolaidą bilietų kainai, išperkant bilietus visoje (500 vietų) žiūrovų salėje.

       Plungės rajono savivaldybė, pažymėdama spalio mėnesį minimas profesines muzikos, policijos, mokytojų, pašto darbuotojų šventes, pagyvenusių žmonių dieną, nutarė pasinaudoti pasiūlymu ir spalio mėnesį vykusiame Savivaldybės tarybos Kolegijos posėdyje buvo skirtas finansavimas sumokėti už bilietus į spektaklį, dovanojant jį rajono gyventojams. Pozityvaus Savivaldybės vadovų požiūrio į kultūrą dėka, 500 bendra tvarka savivaldybėje užsiregistravusių rajono gyventojų 2006 m. spalio 29 dieną lankėsi Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre.

       Prieš spektaklį teatro vadovė Audronė Žygaitytė-Nekrošienė sveikino atvykusius plungiškius, dėkojo rajono vadovams už tai, kad jie kaip ir daugelio Žemaitijos regiono rajonų vadovai palaiko naujojo teatro statybos idėją, džiaugėsi, kad dabar jau ir Plungės rajono gyventojai, atvykę į minėtos operos premjerą, tapo naujojo teatro regione atsiradimo sąjūdžio dalyviais. Rajono meras Algirdas Pečiulis ir Savivaldybės administracijos direktorius Albertas Krauleidis dėkojo teatrui už plėtojamą naujojo teatro statybos idėją, o plungiškiams palinkėjo visada būti tokiais aktyviais Klaipėdos valstybinio teatro lankytojais bei šio žanro gerbėjais.

       Per pertrauką teatro fojė esančioje drobėje, šalia kitų rajonų atstovų palinkėjimų mūsų regiono muzikiniam teatrui, pasirašė ir Plungės rajono savivaldybės vadovai, rajono organizacijų bei įstaigų vadovai bei rajono gyventojai, patvirtindami viltį, kad netolimoje ateityje žemaičiai lankysis ir grožėsis įdomiais pastatymais Klaipėdos operos naujuosiuose rūmuose.

 


Paskutinis atnaujinimas: 2012-01-26 18:10:01
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS