Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
 

 

Naujienos
Alsėdiškis Eimantas Simanavičius per vasarą „padirbėjo“ Vyriausybėje

 

 

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos abiturientas Eimantas Simanavičius  šią vasarą, praėjęs atranką, pateko į projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“. Pasak Eimanto, dalyvauti šiame projekte buvo sena jo svajonė. Vasaros pradžioje pabaigęs Jaunųjų politologų mokyklą, į kurią buvo pakviestas atstovauti Telšių regionui, vaikinas vasarai išsikėlė kitus, ne mažiau motyvacijos reikalaujančius, tikslus. Kol kas juos įgyvendinti labai sekasi. Eimantas pakviestas dalyvauti projekte „Moksleiviai į Vyriausybę“ bei iniciatyvoje „Žinau, ką renku“.

„Moksleiviai – į Vyriausybę“ – aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas, kuriame 30 moksleivių iš baigiamųjų klasių turės unikalią galimybę iš labai arti susipažinti su Vyriausybės veikla ir darbo viešajame sektoriuje principais. Į projektą patekę jaunuoliai turi būti motyvuoti, gerai besimokantys, aktyviai dalyvaujantys visuomeninėje veikloje. Patekusiam tarp jų alsėdiškiui Eimantui Simanavičiui teko galimybė iš arčiau susipažinti su LR Susisiekimo ministerija.

Eimantas  džiaugėsi  prasmingai ir įdomiai praleista visa darbo savaite: „Teikiau paraišką į kitą ministeriją, o pakliuvęs į Susisiekimo ministeriją tikėjausi daug sudėtingų ir nesuprantamų dalykų. Tačiau veikla joje pranoko mano lūkesčius, nes susipažinau ne tik su ministerijos, bet ir su jai pavaldžių įstaigų veikla, daug sužinojau ne tik apie politiką, bet ir apie pašto, geležinkelių, oro ir jūrų uosto funkcijomis, išgirdau įdomių faktų. Susitikau su Susisiekimo ministerijos vadovybe: ministru, viceministru, kancleriu. Buvo daug nuotolinių susitikimų, tačiau labiausiai išskirčiau susitikimus su Arnoldu Pranckevičiumi ir mokslininke Urte Neniškyte, iš jų išgirdau informacijos, kurią gali žinoti tik savo darbui atsidavę ir nuolat naujovėmis besidomintys žmonės.

Projektas išsiskiria tuo, jog čia moksleiviai ne tik gauna žinių, bet ir gali jas pritaikyti: teko galvoti, kaip galima panaudoti oro uostą karantino metu, taip pat svarbiausias savaitės darbas buvo pristatyti, kaip gyvensime po metų, jei nebus COVID-19 vakcinos. Tikrai nesigailiu ten praleisto laiko ir džiaugiuosi gavęs galimybę dalyvauti projekte, ugdančiame jaunuosius Lietuvos lyderius.“

Džiaugiamės, kad svarbiuose šalies jaunimo projektuose aktyviai dalyvauja ir puikiai rajonui atstovauja ir kaimiškų gimnazijų  jaunimas.

 

Daiva Gramalienė
Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija
 
 
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS