XXI a. neskubėjimo festivalis UPĖ
XXI a. neskubėjimo festivalis UPĖ – tai unikali vasaros kultūros erdvė, kviečianti sulėtinti tempą, įsiklausyti į save ir atrasti kokybišką buvimą dabartyje. Festivalis jungia šiuolaikinį meną, muziką, instaliacijas, performansus ir apmąstymus apie lėtesnį, sąmoningesnį gyvenimo ritmą.
Dviejų dienų programa Plungėje siūlo turtingą ir įvairiapusę patirtį: nuo garsų instaliacijų, keramikos objektų, kūrybinių dirbtuvių iki išskirtinių muzikinių pasirodymų bei susitikimų su kūrėjais. Čia susitinka šiuolaikinis menas, gamta ir vidinė tyla.
Festivalio rėmėjai: Plungės rajono savivaldybė, Žemaičių dailės muziejus, AG SODYBA, Adomas Zamulskis, Birutė Andriuškaitė, Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Informaciniai partneriai: LRT, Plungės turizmo informacijos centras, laikraštis „Plungė“, laikraštis „Žemaitis“








