Grįžti

Profesionaliosios literatūros vakaras. Aneta Anra „Jehudit. Pasaulis galėtų būti toks gražus“

Profesionaliosios literatūros vakaras. Aneta Anra „Jehudit. Pasaulis galėtū būti toks gražus“

Kviečiame į pirmąjį Plungės viešosios bibliotekos Lietuvos kultūros tarybai teikto ir laimėto projekto „Literatūriniai susitikimai Plungės viešojoje bibliotekoje“ renginį – Anetos Anros knygos „Jehudit. Pasaulis galėtų būti toks gražus“ pristatymą.

Ši knyga – „tai pergalė lenktynėse su laiku. Antrąjį pasaulinį karą ir Holokaustą išgyvenusiai kartai traukiantis, dera paskubėti įamžinti liudininkų pasakojimus […]. Ši knyga nėra vien istorinis liudijimas […]. Autorė skatina apmąstyti, […] ką renkamės išsaugoti atmintyje, o ką pamiršti […]. Tai pasakojimas apie kartų ribas peržengiančią draugystę, gyvenimo meilę, gebėjimą džiaugtis mažais ir dideliais malonumais. Tai stiprus liudijimas moters, kuri neleido praeičiai paversti jos įkaite ir kurios atsiminimuose šiandien negirdime pykčio, neapykantos, keršto troškimo, – jos žodžiai spinduliuoja tik meilę, kaip pastangą išsaugoti brangių žmonių atminimą“ (Donatas Puslys).

Šiomis dienomis rašytojai Anetai Anrai už dokumentinę apysaką „Jehudit. Pasaulis galėtų būti toks gražus“ įteikta respublikinė Grigorijaus Kanovičiaus literatūrinė premija.

Maloniai kviečiame autorę išgirsti ir mūsų bibliotekoje.

Ateikime, išgirskime, įsiklausykime.

 

Bibliotekos inf.

Data

Rgs 17 2022
Baigėsi!

Laikas

12:00

Vieta

Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka
Parko g. 7, Plungė
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.