Grįžti

Pojūčių teatro spektaklis „Akmuo. Vanduo. Geluonis.“

Rugpjūčio 27 dieną 15 val., kviečiame į nemokamą Pojūčių teatro spektaklį „Akmuo. Vanduo. Geluonis.“, kuris vyks Platelių kultūros namų salėje (Didžioji g. 21, Plateliai). Pojūčių teatras – tai pirmas tokio pobūdžio teatras ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Šio teatro įkūrėja Karolina Žernytė važinėja po kitas šalis, organizuoja kūrybines dirbtuves ir stato pojūčių teatro spektaklius, kuriuose gali dalyvauti ir neregiai.

Spektaklis „Akmuo. Vanduo. Geluonis.“ paremtas lietuvių mitologija ir senuoju pasaulio supratimu. Reikia liautis matyti, kad pradėtum regėti. Šiame spektaklyje tikrasis veiksmas prasideda tada, kai vaizdai išnyksta.

Po spektaklio kviečiame pasigrožėti Plateliais, kuriuos taip gražiai mini Česlovas Kudalba: „Abejot netenka, kad gražesnės vietos už Platelius Žemaitijoje nėra. Čia didžiausias Vakarų Lietuvos ežeras su aukštomis miškingomis pakrantėmis, daugybe vingių, užutekių, pusiasalių, salų. Pakrantes sergsti neramios, bet prasmingos Žemaičių praeities liudininkai. Aplankius šį kraštą, vaizduotėje atgimsta senovės girių neįžengiamos paunksnės, smilkstančios Alkos, tiltai per ežero gelmes…“

Žemaitijos nacionaliniame parke saugomas unikalus šiaurinis Vidurio Žemaičių aukštumos kalvynas. Jau neolito laikais, čia kai kur jau gyventa žmonių (Šarnelėje). Gamtos reiškiniai ir žmogaus veikla suformavo dabartinį parko kraštovaizdį. Žemaitijos nacionalinis parkas gausus natūralių buveinių ir retų rūšių, gamtos paveldo objektų.

O tuos, kurie negalės atvykti į spektaklį, tiesioginę renginio transliaciją su LRT Radijo laidų vedėju, žurnalistu Edvardu Kubiliumi, kviečiame stebėti Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Facebook paskyroje.

SAUgoma ir TAU!

 

Organizatoriai:

Žemaitijos nacionalinis parkas ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba

__________________________________________________________________________

 

 

Data

Rgp 27 2022
Baigėsi!

Laikas

15:00

Vieta

Platelių kultūros namai
Didžioji g. 21, Plateliai
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.