Grįžti

Parodų „12 Pasaulių: šiuolaikiniai čekų knygų vaikams ir paaugliams iliustruotojai“ ir „Vaclavas Havelas. Politika ir sąžinė“ pristatymas

Parodų atidarymo renginys vyks birželio 10 dieną, penktadienį, 15 valandą viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, Laisvės al. 19.

Parodas pristatys Nepaprastasis ir Įgaliotasis Čekijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Vitas Korseltas (Vít Korselt) bei Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

Parodoje „12 Pasaulių: šiuolaikiniai čekų knygų vaikams ir paaugliams iliustruotojai“ pristatoma 12 šiuolaikinių čekų knygų vaikams ir paaugliams kūrėjų, iliustruotojų bei komiksų autorių.

Plakatų paroda „Vaclavas Havelas. Politika ir sąžinė“ – apie Vaclavą Havelą (1936-10-05 – 2011-12-18). Tai žinomas dramaturgas, absurdo pjesių autorius, intelektualas, Prahos bohemos žmogus, disidentas, vienas iš Aksominės revoliucijos lyderių, politikas, pirmasis naujai atkurtos Čekoslovakijos, o vėliau Čekijos prezidentas. Jis buvo vienintelis Čekijos prezidentas, kalbėjęs JAV Kongrese ir pasveikintas atsistojusių įstatymų leidėjų ovacijomis. Jis buvo unikalus politikas, nes iš tikrųjų niekada nebuvo politikas, – taip 2011 m. gruodžio 18 d. rašė čekų dienraštis „Lidove Noviny“.

Kviečiame.

Organizatorių inf.

Data

Bir 10 2022
Baigėsi!

Laikas

15:00 - 16:00

Vieta

Plungės vaikų biblioteka
Laisvės al. 19, Plungė
QR Code
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.